Gå til hovedindhold

ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387414590
Pris fra 999 krtil 2.019 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.020 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Black - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
-32%999 kr
Før 1.478 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Black - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek 7th V2 gen, køler støjniveau: 0 - 36 dBA, køler RPM: 800 - 2200 ± 10%, køler CFM: max 70.38, statisk lufttryk: max 3.92 mmH₂O, PWM styret, 394mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00T1-M0UAY0
EAN: 4711387414590
Varenr.: 3236163
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus ROG Strix LC III 360 ARGB Køler (sort)
1.122 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.464 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
1.573 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm
1.609 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB, 120 mm, sort
-5%1.999 kr
Før 2.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler ASUS ROG Strix LC III 360 ARGB, 120 mm, sort
-5%2.019 kr
Før 2.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK999 kr1.038 krKøb
2Komplett DK1.122 kr1.122 krKøb
3CompuMail DK1.464 kr1.464 krKøb
4Geekd1.573 kr1.573 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.609 kr1.609 krKøb
6Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
7Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.622 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.453 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB - Processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026999 kr123 kr (11%)
4. maj 20261.122 kr268 kr (19%)
29. apr. 20261.390 kr1 kr (0%)
22. apr. 20261.389 kr1 kr (0%)
21. apr. 20261.388 kr289 kr (26%)
11. apr. 20261.099 kr365 kr (25%)
9. apr. 20261.464 kr1 kr (0%)
4. apr. 20261.465 kr59 kr (4%)
26. mar. 20261.524 kr8 kr (1%)
25. mar. 20261.532 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret