Gå til hovedindhold

ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387414576
Pris fra 1.369 krtil 1.819 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 450 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.358 kr 6. maj

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1369 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG STRIX LC III 360 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm
1.369 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX LC III 360 Vandkøler 1-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ASUS ROG STRIX LC III 360 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 360 mm - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - kobber - 120 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90RC00T0-M0UAY0
EAN: 4711387414576
Varenr.: 1001846354
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus ROG Strix LC III 360 Køler (sort)
1.437 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX LC III 360 - Black - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.443 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX LC III 360 - Black - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek 7th V2 gen, køler støjniveau: 0 - 36 dBA, køler RPM: 800 - 2200 ± 10%, køler CFM: max 70.38, statisk lufttryk: max 3.92 mmH₂O, PWM styret, 394mm radiator med 3 x 120mm kølere, tilslutning, inkl kølepasta, sort-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00T0-M0UAY0
EAN: 4711387414576
Varenr.: 3251299
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
1.623 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS ROG Strix LC III 360 - væskekøler til CPU (360 mm)
-5%1.799 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS ROG Strix LC III 360 - væskekøler til CPU (360 mm)
-5%1.819 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.369 kr1.369 krKøb
2Komplett DK1.437 kr1.437 krKøb
3Proshop DK1.443 kr1.443 krKøb
4Geekd1.623 kr1.623 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.358 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 1.610 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.446 kr.

Den nuværende pris på 1.369 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC III 360 AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.369 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.370 kr12 kr (1%)
6. maj 20261.358 kr8 kr (1%)
1. maj 20261.366 kr8 kr (1%)
25. apr. 20261.358 kr8 kr (1%)
20. apr. 20261.366 kr8 kr (1%)
19. apr. 20261.358 kr11 kr (1%)
15. apr. 20261.369 kr1 kr (0%)
13. apr. 20261.368 kr1 kr (0%)
9. apr. 20261.369 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret