Gå til hovedindhold

ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711387579695
Pris fra 1.550 krtil 2.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 869 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.447 kr 20. apr.

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1550 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm
1.550 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD Vandkøler 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: AM4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90RC00W2-M0UAY0
EAN: 4711387579695
Varenr.: 1002292317
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid
1.603 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.614 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek 7th V2 gen, køler støjniveau: 0 - 36 dBA, køler RPM: - max 2200 ± 10%, køler CFM: max 70,38, statisk lufttryk: max 3.92 mmH₂O, PWM styret, 394mm radiator med 3 x 120mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, hvid med RGB (styret af: ASUS AURA)-With integrated 2,1" IPS LCD screen. controlled by ASUS Aura software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00W2-M0UAY0
EAN: 4711387579695
Varenr.: 3290076
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD WHITE EDITION AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
1.787 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vandkøling CPU 360 mm - ASUS ROG Strix LC III ARGB White Edition
-4%2.399 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vandkøling CPU 360 mm - ASUS ROG Strix LC III ARGB White Edition
-4%2.419 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.550 kr1.550 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.603 kr1.603 krKøb
3Proshop DK1.614 kr1.614 krKøb
4Geekd1.787 kr1.787 krKøb
5Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
6Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.447 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 1.837 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.778 kr.

Den nuværende pris på 1.550 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC III 360 ARGB LCD - White Edition - processors flydende kølesystem - (for: LGA1700, LGA1200, LGA115x Socket, AM4, AM5) - 120 mm - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.550 kr230 kr (13%)
12. maj 20261.780 kr10 kr (1%)
10. maj 20261.790 kr56 kr (3%)
4. maj 20261.734 kr58 kr (3%)
2. maj 20261.792 kr2 kr (0%)
27. apr. 20261.790 kr1 kr (0%)
24. apr. 20261.789 kr10 kr (1%)
23. apr. 20261.799 kr12 kr (1%)
21. apr. 20261.787 kr340 kr (23%)
20. apr. 20261.447 kr63 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret