Gå til hovedindhold

ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711081885641
Pris fra 970 krtil 1.239 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 269 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 970 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm
970 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM4, TR4, LGA1200, LGA1700, AM5, LGA115x Socket) - aluminum med kobberbasis - 140 mm

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90RC00C1-M0UAY1
EAN: 4711081885641
Varenr.: 1001347117
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA
1.108 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB - CPU Vandkøling - Max 36 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 / TR4 & Intel Socket LGA1150 / LGA1151 / LGA1155 / LGA1156 / LGA1200 / LGA1700 / LGA1851, pumpe: Asetek 7th gen, støjniveau: max 35.7 dBA (køler) / max 28 dBA (pumpe), køler RPM: 700 - 2100 ± 10%, køler CFM: max 102.3, statisk lufttryk: max 3.1 mmH₂O, PWM styret, 315mm radiator med 2 x 140mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, sort med RGB (styret af: ASUS AURA)-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: 90RC00C1-M0UAY1
EAN: 4711081885641
Varenr.: 3203372
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm
1.239 kr
Til butik
ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB Vandkøler 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB Procesorkølesystem Opdag effektiv køling med ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB, et avanceret flydende kølesystem designet til at optimere ydeevnen af din processor. Med en størrelse på 280 mm og to kraftfulde 140 mm blæsere, sikr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: kølepasta)
EAN: 4711081885641
Varenr.: 86290
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk
1.239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK970 kr970 krKøb
2Proshop DK1.108 kr1.108 krKøb
3Ultrashop1.239 kr1.239 krKøb
4Geekd1.239 kr1.239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 746,25 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 1.534 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.155 kr.

Den nuværende pris på 970 kr er 16% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for ASUS ROG STRIX LC II 280 ARGB AiO Liquid Cooler Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026970 kr10 kr (1%)
13. apr. 2026980 kr10 kr (1%)
22. mar. 2026990 kr130 kr (12%)
20. mar. 20261.120 kr373,75 kr (50%)
23. feb. 2026746,25 kr27,5 kr (4%)
21. feb. 2026773,75 kr376,25 kr (33%)
20. feb. 20261.150 kr18 kr (2%)
19. feb. 20261.132 kr8 kr (1%)
18. feb. 20261.140 kr9 kr (1%)
17. feb. 20261.149 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret