Gå til hovedindhold

Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort

ASUSComputer – systemkølingsdeleEAN: 4711636044004
Pris fra 278 krtil 389 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 111 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 204 kr 8. maj

Sammenlign priser på Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS Prime MR120 ARGB Etuiblæsersæt 3-pack Sort 120 mm
278 kr
Til butik
ASUS Prime MR120 ARGB Etuiblæsersæt 3-pack Sort 120 mm billede

Produktinformation

ASUS Prime MR120 ARGB - Etuiblæsersæt - 120 mm - sort (pakke med 3)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90DA00I0-B09020
EAN: 4711636044004
Varenr.: 1003386883
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS Prime MR120 Fan ARGB Black 3in1 - Sort med RGB LED lys
308 kr
Til butik
ASUS Prime MR120 Fan ARGB Black 3in1 - Sort med RGB LED lys billede

Produktinformation

Case fan with a 28mm thick frame delivering up to 58 CFM airflow, acoustic output at or below 21 dB(A), and dual-sided ARGB lighting from 20 LEDs. ASUS Prime MR120 Fan ARGB Black 3in1 pairs compact 120 mm sizing with vivid addressable RGB illumination and a reinforced frame for stable, low-noise cooling. 120 mm fan designed for PC cases 28 mm extra-thick fan frame for improved stability Up to 58 CFM airflow for effective heat dissipation Noise levels at or below 21 dB(A) for quiet operation 20 ARGB LEDs with dual-sided frame lighting Black finish Combines clear lighting and unobtrusive acoustics to keep system temperatures down while enhancing visual style.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: 90DA00I0-B09020
EAN: 4711636044004
Varenr.: 3409207
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asus Prime MR120 ARGB Ventilator 3pk (sort)
339 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort
359 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort
379 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS Prime MR120 ARGB Etuiblæsersæt 3-pack Sort 120 mm
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK278 kr278 krKøb
2Proshop DK308 kr347 krKøb
3Komplett DK339 kr339 krKøb
4Boligcenter DK359 kr359 krKøb
5Vivas DK379 kr458 krKøb
6Ultrashop389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort

PriceData har fulgt prisen på Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort i 173 dage. Laveste pris i perioden er 204 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 279 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 36% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Kabinetventilator ASUS Prime MR120 ARGB 120 mm - 3-pack, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026278 kr1 kr (0%)
29. maj 2026277 kr1 kr (0%)
27. maj 2026278 kr5 kr (2%)
26. maj 2026273 kr3 kr (1%)
25. maj 2026270 kr1 kr (0%)
24. maj 2026269 kr2 kr (1%)
23. maj 2026271 kr1 kr (0%)
22. maj 2026272 kr2 kr (1%)
20. maj 2026274 kr8 kr (3%)
19. maj 2026266 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret