Gå til hovedindhold

ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

ASUSBundkortEAN: 4711387808498
Pris fra 922 krtil 1.419 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 497 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 922 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME B860M-K Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
922 kr
Til butik
ASUS PRIME B860M-K Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASUS PRIME B860M-K - Bundkort - micro ATX - LGA1851 sokkel - B860 Chipset - USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90MB1JT0-M0EAY0
EAN: 4711387808498
Varenr.: 1002939128
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
999 kr
Til butik
ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, Intel LGA1851 socket, Intel B860 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (Intel XMP support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Realtek 2.5 Gigabit netværk (LAN), Intel Xe Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASUS AURA Sync software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1JT0-M0EAY0
EAN: 4711387808498
Varenr.: 3324879
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PRIME B860M-K Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860
1.179 kr
Til butik
ASUS PRIME B860M-K Micro ATX LGA1851 sokkel Intel B860 billede

Produktinformation

ASUS PRIME B860M-K Intel B860 LGA 1851 Socket V1 micro ATX Opgrader dit system med ASUS PRIME B860M-K, et robust micro ATX bundkort designet til både gamers og kreative professionelle. Udstyret med Intel B860 chipsets og LGA 1851 socket, understøtter de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bundkort
EAN: 4711387808498
Varenr.: 88243
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME B860M-K (mATX, B860, LGA 1851, DDR5) Bundkort - GEEKD.dk
1.209 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Prime B860m-k Lga 1851 Micro-atx Bundkort
-0%1.371 kr
Før 1.371,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime B860M-K - Intel B860, LGA 1851, micro ATX
-1%1.399 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime B860M-K - Intel B860, LGA 1851, micro ATX
-1%1.419 kr
Før 1.439 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK922 kr922 krKøb
2Proshop DK999 kr1.038 krKøb
3Ultrashop1.179 kr1.179 krKøb
4Geekd1.209 kr1.209 krKøb
5Dustin DK1.371 kr1.457,25 krKøb
6Boligcenter DK1.399 kr1.399 krKøb
7Vivas DK1.419 kr1.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 179 dage. Laveste pris i perioden er 922 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.064 kr.

Den nuværende pris på 922 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ASUS PRIME B860M-K Bundkort - Intel B860 - Intel LGA1851 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026922 kr15 kr (2%)
23. maj 2026937 kr1 kr (0%)
22. maj 2026938 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026937 kr45 kr (5%)
18. apr. 2026982 kr17 kr (2%)
15. apr. 2026999 kr109 kr (10%)
9. apr. 20261.108 kr1 kr (0%)
7. apr. 20261.107 kr2 kr (0%)
4. apr. 20261.105 kr7 kr (1%)
3. apr. 20261.098 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret