Gå til hovedindhold

ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm

Pris fra 109 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 109 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm
109 kr
Til butik
ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm billede

Produktspecifikationer

Kategori: CPU køling
Farve: 1
Artikel nr.: ACFRE00191A
EAN: 4895265000515
Varenr.: 24323671
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic Freezer 8i CO Processor-køler Intel 100 mm
110 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic Freezer 8i CO - CPU Luftkøler
124 kr
Til butik
Arctic Freezer 8i CO - CPU Luftkøler billede

Produktinformation

CPU køler, luft køler, passer til Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler RPM: 200 - 2300 ± 10%, PWM styret, 4-pins PWM tilslutning, 1 x 100mm køler / 1 x mm køler, 2 heatpipes, køler højde: 136mm, inkl kølepasta, farve: sort

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: ACFRE00191A
EAN: 4895265000515
Varenr.: 3373336
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU køler ARCTIC Freezer 8i CO - Intel, 100 mm, sort
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU køler ARCTIC Freezer 8i CO - Intel, 100 mm, sort
-11%159 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic Freezer 8i CO Processor-køler Intel 100 mm
159 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK109 kr148 krKøb
2CompuMail DK110 kr110 krKøb
3Proshop DK124 kr163 krKøb
4Boligcenter DK139 kr139 krKøb
5Vivas DK159 kr228 krKøb
6Ultrashop159 kr159 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm i 166 dage. Laveste pris i perioden er 109 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 127 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 116 kr.

Den nuværende pris på 109 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for ARCTIC Freezer 8i CO - Processor-køler - (for: LGA1700, LGA1851) - kobbervarmerør med aluminiumsfinner - 100 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026109 kr1 kr (1%)
2. jun. 2026110 kr4 kr (4%)
24. apr. 2026114 kr5 kr (4%)
3. apr. 2026119 kr8 kr (6%)
23. mar. 2026127 kr7 kr (6%)
22. mar. 2026120 kr6 kr (5%)
20. dec. 2025114 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret