Gå til hovedindhold

Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå

AppleEAN: 0195950798715
Pris fra 7.498 krtil 10.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 3.421 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 7.389 kr 16. maj

Sammenlign priser på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7498 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 256GB - Space Grey
7.498 kr
Til butik
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 256GB - Space Grey billede

Produktinformation

13" (2732x2048) 600nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M4, 256 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speake

Produktspecifikationer

Kategori: Apple
EAN: 0195950798715
Varenr.: 51510
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 13-inch iPad Air M4 Wi-Fi 13" 256GB 12GB
7.522 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 256GB - Space Grey
7.999 kr
Til butik
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 256GB - Space Grey billede

Produktinformation

13" (2732x2048) 600nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M4, 256 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 26, Wi-Fi 7, BT 6.0, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 616 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MH5U4KN/A
EAN: 0195950798715
Varenr.: 3448806
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå
8.374 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple iPad Air 13" (M4, Wi‑Fi) 12/256 GB - Space Grey
-6%10.899 kr
Før 11.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple iPad Air 13" (M4, Wi‑Fi) 12/256 GB - Space Grey
-6%10.919 kr
Før 11.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk7.498 kr7.498 krKøb
2CompuMail DK7.522 kr7.522 krKøb
3Proshop DK7.999 kr7.999 krKøb
4Dustin DK8.374 kr8.460,25 krKøb
5Boligcenter DK10.899 kr10.899 krKøb
6Vivas DK10.919 kr10.988 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå i 90 dage. Laveste pris i perioden er 7.389 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 7.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.505 kr.

Den nuværende pris på 7.498 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 256gb Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20267.498 kr23 kr (0%)
25. maj 20267.521 kr23 kr (0%)
24. maj 20267.498 kr86 kr (1%)
22. maj 20267.412 kr55 kr (1%)
21. maj 20267.467 kr55 kr (1%)
20. maj 20267.412 kr55 kr (1%)
19. maj 20267.467 kr55 kr (1%)
18. maj 20267.412 kr110 kr (1%)
17. maj 20267.522 kr133 kr (2%)
16. maj 20267.389 kr55 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret