Gå til hovedindhold

Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå

AppleiPadEAN: 0195950798029
Pris fra 6.399 krtil 7.374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 975 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Blue (M4)
6.399 kr
Til butik
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Blue (M4) billede

Produktinformation

iPad Air. Bygget til Apple Intelligence. 13" Liquid Retina -skærm (2730 x 2048) 128 GB lagerplads, 12 GB RAM Wi-Fi 7 Horisontalt 12MP Center Stage-kamera Apple M4-chip og Neural Engine Touch ID og Apple Pay USB-C-port (oplading, DisplayPort, U

Produktspecifikationer

Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195950798029
Varenr.: 51549
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Blue
6.999 kr
Til butik
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Blue billede

Produktinformation

13" (2732x2048) 600nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M4, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 26, Wi-Fi 7, BT 6.0, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 616 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MH5P4KN/A
EAN: 0195950798029
Varenr.: 3448803
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Blå
7.290 kr
Til butik
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Blå billede

Produktinformation

Apple iPad Air 13 tommer (M4) 128 GB Wifi i Blå kombinerer en stor Liquid Retina-skærm med Apple M4-chip og Wifi 7-forbindelse. Den 13 tommer skærm giver ekstra plads til noter, tegninger, dokumenter og film, så du kan have flere ting åbne på én gang. Som iPad får du iPadOS, der er lavet til touch, pen og tastatur, så du kan skrive, tegne og multitaske på en måde, der minder om en bærbar. Stor skærm til studie, arbejde og underholdning Den 13 tommer skærm giver et større arbejdsområde end mindre tablets, hvilket er praktisk, når du læser, arbejder i dokumenter eller ser film. Liquid Retina er en skærmtype udviklet til at vise tekst, billeder og video skarpt. Når du bruger iPad til underholdning, giver den store skærm mere plads til serier, browsing eller spil. Apple M4-chip og 128 GB lager til hverdagens opgaver Apple M4-chippen håndterer apps, spil og kreative programmer og gør det muligt at skifte mellem studieopgaver, arbejde og underholdning på samme enhed. Med 128 GB lagerkapacitet har du plads til apps, dokumenter, billeder og videoer på selve iPad'en, så du kan gemme meget indhold lokalt. Wifi 7 og 12 MP Center Stage-kamera Forbindelsen er Wifi 7, så iPad'en understøtter nyere trådløse netværk, hvor du har det til rådighed. Det kan du bruge, når du streamer, downloader filer eller deltager i onlineundervisning og møder. Frontkameraet er på 12 MP og understøtter Center Stage, som hjælper med at holde dig i midten af billedet under videosamtaler. Velegnet til studie, arbejde, underholdning og kreativt arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad
Artikel nr.: MH5P4KN/A
EAN: 0195950798029
Varenr.: 12187
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå
7.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk6.399 kr6.399 krKøb
2Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
3Av-Cables DK7.290 kr7.290 krKøb
4Dustin DK7.374 kr7.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå i 90 dage. Laveste pris i perioden er 6.399 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 6.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.699 kr.

Den nuværende pris på 6.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
17. maj 20266.999 kr600 kr (9%)
15. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
5. mar. 20266.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret