Gå til hovedindhold

Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla

AppleiPadEAN: 0195950798487
Pris fra 6.399 krtil 7.374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 975 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Purple (M4)
6.399 kr
Til butik
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Purple (M4) billede

Produktinformation

iPad Air. Bygget til Apple Intelligence. 13" Liquid Retina -skærm (2730 x 2048) 128 GB lagerplads, 12 GB RAM Wi-Fi 7 Horisontalt 12MP Center Stage-kamera Apple M4-chip og Neural Engine Touch ID og Apple Pay USB-C-port (oplading, DisplayPort, U

Produktspecifikationer

Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195950798487
Varenr.: 51550
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Purple
6.999 kr
Til butik
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Purple billede

Produktinformation

13" (2732x2048) 600nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M4, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 26, Wi-Fi 7, BT 6.0, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 616 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MH5T4KN/A
EAN: 0195950798487
Varenr.: 3448805
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Lilla
7.290 kr
Til butik
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Lilla billede

Produktinformation

Apple iPad Air 13 tommer (M4) 128 GB Wifi - Lilla leverer en stor skærm og moderne trådløs forbindelse til studier, arbejde, skabelse og underholdning. Den store 13 tommer skærm giver god plads til noter, multitasking og film, så du kan bruge den som både studieværktøj og underholdningsskærm. IPad'en har 128 GB lager, så du har plads til apps, dokumenter og medier samlet ét sted. Med Wifi 7 får du en moderne trådløs forbindelse, som er velegnet, når du arbejder online, streamer eller deltager i videomøder. Skærm og kamera til hverdagens opgaver Den 13 tommer Liquid Retina-skærm er udviklet til at vise tekst, billeder og video skarpt og behageligt, uanset om du læser, ser indhold eller arbejder i flere apps. Med et 12 MP kamera kan du lave tydelige videoopkald og optagelser, hvilket er praktisk til både online-undervisning og møder. Klar til Apple Pencil Pro og Magic Keyboard Med kompatibilitet til Apple Pencil Pro kan du tage håndskrevne noter, skitsere og markere dokumenter direkte på skærmen. Når du kobler et Magic Keyboard til iPad Air, får du en mere laptop-lignende oplevelse, som kan gøre det lettere at skrive længere tekster og arbejde koncentreret. Chip og styresystem Apple M4-chippen og iPadOS arbejder sammen som grundlag for at køre dine apps og funktioner. iPadOS er lavet til touch-betjening og multitasking, hvilket gør det nemt at tilpasse arbejdsfladen til studier, arbejde, skabelse og underholdning. I pakken: Apple iPad Air 13 tommer (M4) 128 GB Wifi - Lilla.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad
Artikel nr.: MH5T4KN/A
EAN: 0195950798487
Varenr.: 12188
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla
7.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk6.399 kr6.399 krKøb
2Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
3Av-Cables DK7.290 kr7.290 krKøb
4Dustin DK7.374 kr7.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla i 91 dage. Laveste pris i perioden er 6.399 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 6.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.699 kr.

Den nuværende pris på 6.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Lilla de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
17. maj 20266.999 kr600 kr (9%)
15. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
5. mar. 20266.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret