Gå til hovedindhold

Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær

AppleiPadEAN: 0195950798258
Pris fra 6.399 krtil 7.374 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 975 kr (13% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Starlight (M4)
6.399 kr
Til butik
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Starlight (M4) billede

Produktinformation

Pad Air. Bygget til Apple Intelligence. 13" Liquid Retina -skærm (2730 x 2048) 128 GB lagerplads, 12 GB RAM Wi-Fi 7 Horisontalt 12MP Center Stage-kamera Apple M4-chip og Neural Engine Touch ID og Apple Pay USB-C-port (oplading, DisplayPort, US

Produktspecifikationer

Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195950798258
Varenr.: 51552
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Starlight
6.999 kr
Til butik
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Starlight billede

Produktinformation

13" (2732x2048) 600nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M4, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 26, Wi-Fi 7, BT 6.0, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 616 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MH5Q4KN/A
EAN: 0195950798258
Varenr.: 3448804
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Stjerneskær
7.290 kr
Til butik
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Stjerneskær billede

Produktinformation

Få en rummelig digital notesbog og arbejdsstation i ét med Apple iPad Air 13 tommer. Den er velegnet til studier, arbejde, kreativt arbejde og underholdning, hvor du gerne vil have god plads på skærmen uden at slæbe rundt på en bærbar. Apple iPad Air bruger Apple M4-chippen til at håndtere dine apps og opgaver. Med 128 GB lagerkapacitet har du plads til dokumenter, apps og medier, og Wifi-forbindelsen gør den oplagt til brug, hvor du har trådløst netværk til rådighed. Stor Liquid Retina-skærm til arbejde og underholdning Med en skærmstørrelse på 13 tommer får du et større arbejdsområde end på de mindre iPads, så det er lettere at have flere vinduer og apps åbne side om side. Liquid Retina-skærmen er udviklet til at vise billedet jævnt og detaljeret, hvilket er en fordel, når du læser, ser video eller arbejder med visuelt indhold. Styresystemet iPadOS er tilpasset touch-brug og multitasking, så du kan skifte mellem studierelaterede apps, skriveprogrammer og underholdning uden at miste overblikket. Klar til moderne trådløs forbindelse Den trådløse standard Wifi 7 betyder, at iPad Air understøtter nyere wifi-netværk, når dit udstyr er kompatibelt. Frontkameraet har en opløsning på 12 MP, så personer og detaljer gengives tydeligt under videoopkald. I pakken: Apple iPad Air 13 tommer (M4) 128 GB Wifi - Stjerneskær.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad
Artikel nr.: MH5Q4KN/A
EAN: 0195950798258
Varenr.: 12190
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær
7.374 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk6.399 kr6.399 krKøb
2Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
3Av-Cables DK7.290 kr7.290 krKøb
4Dustin DK7.374 kr7.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær i 91 dage. Laveste pris i perioden er 6.399 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 6.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.699 kr.

Den nuværende pris på 6.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Stjerneskær de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
17. maj 20266.999 kr600 kr (9%)
15. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
5. mar. 20266.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret