Gå til hovedindhold

Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå

AppleiPadEAN: 0195950797794
Pris fra 6.399 krtil 7.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.100 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6399 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til INphone.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Space Gray (M4)
6.399 kr
Til butik
Apple 13-inch iPad Air Wi-Fi 128GB - Space Gray (M4) billede

Produktinformation

iPad Air. Bygget til Apple Intelligence. 13" Liquid Retina -skærm (2730 x 2048) 128 GB lagerplads, 12 GB RAM Wi-Fi 7 Horisontalt 12MP Center Stage-kamera Apple M4-chip og Neural Engine Touch ID og Apple Pay USB-C-port (oplading, DisplayPort, U

Produktspecifikationer

Kategori: BÆRBAR & IPADS
EAN: 0195950797794
Varenr.: 51551
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Space Grey
6.999 kr
Til butik
Apple iPad Air M4 13" Wi-Fi 128GB - Space Grey billede

Produktinformation

13" (2732x2048) 600nits Liquid Retina LED backlit Multi‑Touch display with IPS technology and Fingerprint-resistant oleophobic coating, Apple M4, 128 GB Flash, Cameras: 12MPixel f/1.8 Wide (Back), 12MPixel f/2.0 (Front), Landscape stereo speakers, iPadOS 26, Wi-Fi 7, BT 6.0, Stylus support (Apple Pencil Pro, Apple Pencil USB-C), 616 gram...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tablet
Artikel nr.: MH5N4KN/A
EAN: 0195950797794
Varenr.: 3448802
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Rumgrå
7.290 kr
Til butik
Apple iPad Air 13" (M4) 128 GB Wifi - Rumgrå billede

Produktinformation

Apple iPad Air i 13 tommer kombinerer en stor Liquid Retina-skærm med Apple M4 chip og 128 GB lagerkapacitet. Den er velegnet til studie, arbejde, underholdning og kreativt arbejde. Modellen har Wifi-forbindelse og leveres i farven rumgrå. Stor skærm til studie, arbejde og underholdning Den 13 tommer store skærm giver god plads til indhold og projekter sammenlignet med mindre tablets. Liquid Retina-skærmtypen giver et jævnt og behageligt billede, når du ser indhold på skærmen. Klar til krævende opgaver Med Apple M4 chippen har iPad Air en moderne processor til både hverdagens brug og mere krævende opgaver. iPadOS er operativsystemet på enheden. Kamera og Center Stage Det indbyggede 12 MP kamera kan bruges til at tage billeder og optage video. Kameraet understøtter Center Stage. Wifi 7 som wifi-standard Med Wifi 7 som wifi-standard er iPad Air forberedt til nyere trådløse netværk. I pakken: Apple iPad Air 13 tommer (M4) 128 GB Wifi - rumgrå.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: iPad
Artikel nr.: MH5N4KN/A
EAN: 0195950797794
Varenr.: 12189
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå
7.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1INphone.dk6.399 kr6.399 krKøb
2Proshop DK6.999 kr6.999 krKøb
3Av-Cables DK7.290 kr7.290 krKøb
4Dustin DK7.499 kr7.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå i 90 dage. Laveste pris i perioden er 6.399 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 6.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 6.699 kr.

Den nuværende pris på 6.399 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Apple Ipad Air (2026) Wi-fi 12gb 13 tommer Apple M4 128gb Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
17. maj 20266.999 kr600 kr (9%)
15. maj 20266.399 kr600 kr (9%)
5. mar. 20266.999 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret