Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e

AppleMobiltelefon – coversEAN: 0195950217285
Pris fra 302 krtil 489 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 187 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 276 kr 20. maj

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 302 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e
302 kr
Til butik
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e billede

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: A
Farve: 2
Artikel nr.: MD3P4ZM/A
EAN: 0195950217285
Varenr.: 24029626
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 16e Silicone Case - White
349 kr
Til butik
Apple iPhone 16e Silicone Case - White billede

Produktinformation

Apples silikone-etui er designet, så det passer perfekt og beskytter din iPhone 16e på en smuk måde. Etuiet er fremstillet af 55 % genanvendt silikonemateriale og har en lækker silkeblød finish på ydersiden. Og indersiden er beklædt med blød mikrofiber, så din iPhone er ekstra godt beskyttet. Ligesom alle andre Apple-designede etuier er det testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen. Og så er det både flot og lavet til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MD3P4ZM/A
EAN: 0195950217285
Varenr.: 3344692
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Silicone Case Iphone 16e Hvid
349 kr
Til butik
Apple Silicone Case Iphone 16e Hvid billede

Produktinformation

Designet af Apple, beskytter iPhone 16e med testet stødmodstand Silkeblød soft-touch yderside føles sikker, mindsker risikoen for at den glider ud af hånden Indvendigt mikrofiberfor beskytter mod ridser og slitage 55 % genanvendt silikone reducerer miljøaftrykket, passer iPhone 16e præcist...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Covers & etuier
Artikel nr.: MD3P4ZM/A
EAN: 0195950217285
Varenr.: 5020042856
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MD3P4ZM/A Beskyttelsescover Hvid Apple iPhone 16e
378 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MD3P4ZM/A Beskyttelsescover Hvid Apple iPhone 16e
489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK302 kr341 krKøb
2Proshop DK349 kr388 krKøb
3Dustin DK349 kr435,25 krKøb
4CompuMail DK378 kr378 krKøb
5Ultrashop489 kr489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e i 182 dage. Laveste pris i perioden er 276 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 302 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - silicone - hvid - for iPhone 16e de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026302 kr47 kr (13%)
29. maj 2026349 kr73 kr (26%)
20. maj 2026276 kr52 kr (16%)
19. maj 2026328 kr33 kr (11%)
18. maj 2026295 kr33 kr (10%)
13. maj 2026328 kr3 kr (1%)
9. maj 2026325 kr33 kr (11%)
16. apr. 2026292 kr3 kr (1%)
15. apr. 2026295 kr10 kr (3%)
14. apr. 2026305 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret