Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro

AppleMobiltelefon – coversEAN: 0195950664010
Pris fra 366 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 332 kr 17. maj

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 366 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MGFK4ZM/A Beskyttelsescover Sort
366 kr
Til butik
Apple MGFK4ZM/A Beskyttelsescover Sort billede

Produktinformation

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MGFK4ZM/A
EAN: 0195950664010
Varenr.: 1003624317
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 17 Pro Silicone Case with MagSafe - Black
-3%377 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple iPhone 17 Pro Silicone Case with MagSafe - Black billede

Produktinformation

Apples silikone-etui med MagSafe er designet, så det passer perfekt og giver din iPhone 17 Pro fantastisk beskyttelse på en smuk måde. Og det kan fastgøres på crossbody-remmen, så du nemt kan have din iPhone med dig uden at have den i hænderne. Etuiet er fremstillet af 45 % genanvendt silikonemateriale med en lækker silkeblød finish på ydersiden. Og indersiden er beklædt med blød mikrofiber, så din iPhone er ekstra godt beskyttet. Etuiet fungerer problemfrit sammen med Kamerabetjening - derfor registreres enhver præcis fingerbevægelse, f.eks. når man klikker og swiper. De indbyggede magneter i etuiet passer perfekt sammen med iPhone 17 Pro. Det gør det let at klikke på hver gang, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2.2‑ eller Qi-certificeret oplader. Etuiet er blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen ligesom alle andre etuier fra Apple. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MGFK4ZM/A
EAN: 0195950664010
Varenr.: 3405767
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro
409 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MGFK4ZM/A Beskyttelsescover Sort
479 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro silikone med MagSafe - sort
579 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro silikone med MagSafe - sort
599 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Silicone Case With Magsafe Iphone 17 Pro Sort
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK366 kr366 krKøb
2Proshop DK377 kr416 krKøb
3CS MEGASTORE DK409 kr448 krKøb
4Ultrashop479 kr479 krKøb
5Boligcenter DK579 kr579 krKøb
6Vivas DK599 kr678 krKøb
7Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro i 182 dage. Laveste pris i perioden er 332 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 400 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 369 kr.

Den nuværende pris på 366 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 36 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 69 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 69 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - sort - for iPhone 17 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026366 kr3 kr (1%)
22. maj 2026369 kr34 kr (10%)
19. maj 2026335 kr3 kr (1%)
17. maj 2026332 kr3 kr (1%)
16. maj 2026335 kr12 kr (3%)
14. maj 2026347 kr22 kr (6%)
12. maj 2026369 kr4 kr (1%)
8. maj 2026365 kr6 kr (2%)
7. maj 2026359 kr10 kr (3%)
28. apr. 2026369 kr9 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret