Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro

AppleMobiltelefon – coversEAN: 0195950663976
Pris fra 362 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 362 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 17 Pro Silicone Case with MagSafe - Midnight
362 kr
Til butik
Apple iPhone 17 Pro Silicone Case with MagSafe - Midnight billede

Produktinformation

Apples silikone-etui med MagSafe er designet, så det passer perfekt og giver din iPhone 17 Pro fantastisk beskyttelse på en smuk måde. Og det kan fastgøres på crossbody-remmen, så du nemt kan have din iPhone med dig uden at have den i hænderne. Etuiet er fremstillet af 45 % genanvendt silikonemateriale med en lækker silkeblød finish på ydersiden. Og indersiden er beklædt med blød mikrofiber, så din iPhone er ekstra godt beskyttet. Etuiet fungerer problemfrit sammen med Kamerabetjening - derfor registreres enhver præcis fingerbevægelse, f.eks. når man klikker og swiper. De indbyggede magneter i etuiet passer perfekt sammen med iPhone 17 Pro. Det gør det let at klikke på hver gang, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2.2‑ eller Qi-certificeret oplader. Etuiet er blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen ligesom alle andre etuier fra Apple. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MGFH4ZM/A
EAN: 0195950663976
Varenr.: 3405765
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro
385 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MGFE4ZM/A Beskyttelsescover Blå
395 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro - Midnight (mørkeblå)
-17%479 kr
Før 579 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro - Midnight (mørkeblå)
-17%499 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MGFE4ZM/A Beskyttelsescover Blå
519 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Silicone Case With Magsafe Iphone 17 Pro Mørkeblå
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK362 kr401 krKøb
2CS MEGASTORE DK385 kr424 krKøb
3CompuMail DK395 kr395 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr568 krKøb
6Ultrashop519 kr519 krKøb
7Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro i 180 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 408 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 362 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026362 kr5 kr (1%)
31. maj 2026367 kr5 kr (1%)
29. maj 2026362 kr7 kr (2%)
28. maj 2026369 kr20 kr (5%)
27. maj 2026389 kr21 kr (6%)
23. maj 2026368 kr1 kr (0%)
21. maj 2026367 kr22 kr (6%)
19. maj 2026389 kr12 kr (3%)
12. maj 2026377 kr15 kr (4%)
8. maj 2026362 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret