Gå til hovedindhold

Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max

AppleMobiltelefon – coversEAN: 0195950664096
Pris fra 366 krtil 619 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 253 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 366 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPhone 17 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Midnight
366 kr
Til butik
Apple iPhone 17 Pro Max Silicone Case with MagSafe - Midnight billede

Produktinformation

Apples silikone-etui med MagSafe er designet, så det passer perfekt og giver din iPhone 17 Pro Max fantastisk beskyttelse på en smuk måde. Og det kan fastgøres på crossbody-remmen, så du nemt kan have din iPhone med dig uden at have den i hænderne. Etuiet er fremstillet af 45 % genanvendt silikonemateriale med en lækker silkeblød finish på ydersiden. Og indersiden er beklædt med blød mikrofiber, så din iPhone er ekstra godt beskyttet. Etuiet fungerer problemfrit sammen med Kamerabetjening - derfor registreres enhver præcis fingerbevægelse, f.eks. når man klikker og swiper. De indbyggede magneter i etuiet passer perfekt sammen med iPhone 17 Pro Max. Det gør det let at klikke på hver gang, og den trådløse opladning går hurtigere. Og når du vil oplade, kan du bare lade etuiet blive siddende på og sætte en MagSafe-oplader bagpå. Du kan også lægge din iPhone på en Qi2.2‑ eller Qi-certificeret oplader. Etuiet er blevet testet i tusindvis af timer under design- og fremstillingsprocessen ligesom alle andre etuier fra Apple. Og så er det både flot og skabt til at beskytte din iPhone mod ridser og slag, hvis du taber den.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobil Covers Cases
Artikel nr.: MGFP4ZM/A
EAN: 0195950664096
Varenr.: 3405772
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MGFP4ZM/A Beskyttelsescover Blå
393 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max
397 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max - silikonemateriale, MagSafe, mørkeblå (Midnight)
-2%479 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover Apple iPhone 17 Pro Max - silikonemateriale, MagSafe, mørkeblå (Midnight)
-2%499 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MGFP4ZM/A Beskyttelsescover Blå
499 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Silicone Case With Magsafe Iphone 17 Pro Max Mørkeblå
619 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK366 kr405 krKøb
2CompuMail DK393 kr393 krKøb
3CS MEGASTORE DK397 kr436 krKøb
4Boligcenter DK479 kr479 krKøb
5Vivas DK499 kr568 krKøb
6Ultrashop499 kr499 krKøb
7Dustin DK619 kr705,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max i 181 dage. Laveste pris i perioden er 366 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 446 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 384 kr.

Den nuværende pris på 366 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Apple - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - silicone - midnat - for iPhone 17 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026366 kr1 kr (0%)
12. maj 2026367 kr14 kr (4%)
21. apr. 2026381 kr6 kr (2%)
18. apr. 2026375 kr3 kr (1%)
17. apr. 2026378 kr3 kr (1%)
16. apr. 2026381 kr3 kr (1%)
14. apr. 2026378 kr4 kr (1%)
13. apr. 2026374 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026377 kr3 kr (1%)
9. apr. 2026374 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret