Gå til hovedindhold

Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho

BelkinMobiltelefon – coversEAN: 0745883938735
Pris fra 147 krtil 219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Belkin SheerForce Clear Series Beskyttelsescover Klar
147 kr
Til butik
Belkin SheerForce Clear Series Beskyttelsescover Klar billede

Produktinformation

Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPhone Air

Produktspecifikationer

Artikel nr.: MSA033HQCL
EAN: 0745883938735
Varenr.: 1003669614
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin SheerForce Clear Series - back cover for mobile phone
157 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Belkin SheerForce Clear Series Beskyttelsescover Klar
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK147 kr147 krKøb
2Proshop DK157 kr196 krKøb
3CS MEGASTORE DK159 kr198 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho

PriceData har fulgt prisen på Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho i 97 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 344 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 232 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Belkin SheerForce Clear Series - Bagsidecover til mobiltelefon - MagSafe-kompatibilitet - fremstillet af genbrugte materialer - klar - for Apple iPho de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026147 kr3 kr (2%)
23. maj 2026150 kr4 kr (3%)
8. maj 2026154 kr7 kr (4%)
7. maj 2026161 kr6 kr (4%)
6. maj 2026167 kr15 kr (8%)
5. maj 2026182 kr15 kr (8%)
4. maj 2026197 kr18 kr (8%)
3. maj 2026215 kr3 kr (1%)
2. maj 2026218 kr1 kr (0%)
1. maj 2026217 kr52 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret