Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 193 krtil 435 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 242 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend EDP 50 ml
193 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend EDP 50 ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Away Weekend EDP 50 ml Away Weekend Women Eau de Parfum 50 ml er en moderne, lys og afslappet kvindeduft, der er skabt til at føles som en rolig pause fra hverdagen med en blød, feminin og let elegant karakter. Duftnoter: - Hvid te - Figenblade - Rabarber - Lavendel - Salvie - Jasminblade - Ambrox - Musk - Tonkabønne Duften åbner med en frisk og let aromatisk kombination af hvid te, figenblade og rabarber, som giver en sprød og naturlig start. I hjertet udvikler den sig til et blødt blomsterlag med lavendel, salvie og jasminblade, der tilfører en ren, rolig og let pudret femininitet. Basen afrundes med ambrox, musk og tonkabønne, som giver varme, dybde og en blød, hudnær finish. Resultatet er en let og behagelig duft, der føles ren, rolig og ubesværet feminin - perfekt til hverdagsbrug og afslappede øjeblikke.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 0085715169969
EAN: 0085715169969
Varenr.: 3474332
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Away Weekend Women EDP 50 ml
225 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Women EDP 50 ml billede

Produktinformation

Nogle gange har man lyst til at bryde fri og tage på eventyr. Away Weekend Women EdP - en overraskende duft, der inspirerer dig til at tage spontane beslutninger og nyde de enkle ting i livet. Duften åbner med et forfriskende pust af hvid te, som derefter udvikler sig til et hjerte af aromatisk lavendel. Endelig giver basenoten af ambrox et spor af feminin varme, der bliver hængende på din hud. - Parfume fra Abercrombie & Fitch, - Duftfamilie: Blomsteraromatisk, - Eau de Parfum, Top: Hvid te, Hjerte: Lavendel, Base: Ambrox, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 0085715169969
Varenr.: C80880
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Women Edp 50 Ml
239,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Women Eau De Parfum 50ml
328 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml
328 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Away Weekend Women EDP 50 ml
-25%348,75 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau De Parfum 50 ml
435 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK193 kr232 krKøb
2Teknikproffset DK225 kr274 krKøb
3Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
4Cocopanda DK328 kr328 krKøb
5NordicFeel DK328 kr328 krKøb
6NiceHair.dk348,75 kr348,75 krKøb
7EauDeParfum.dk435 kr435 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 243 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026193 kr32 kr (14%)
11. apr. 2026225 kr14,95 kr (6%)
27. mar. 2026239,95 kr26,05 kr (10%)
26. mar. 2026266 kr26,05 kr (11%)
12. mar. 2026239,95 kr10 kr (4%)
8. mar. 2026229,95 kr36,05 kr (14%)
7. mar. 2026266 kr36,05 kr (16%)
5. mar. 2026229,95 kr27,04 kr (11%)
4. mar. 2026256,99 kr27,04 kr (12%)
2. mar. 2026229,95 kr27,04 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret