Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml

Pris fra 149 krtil 325 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 30ml
149 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 30ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 30ml Away Weekend Man Eau de Toilette 30 ml er en frisk og moderne herreduft, der er skabt til en afslappet, spontan "weekend-følelse" med en ren og energisk maskulin karakter. Duftnoter: - Bergamotte - Salvie - Atlas-cedertræ Duften åbner med en sprød citrusfriskhed fra bergamotte, som giver en lys og opløftende start. I hjertet udvikler den sig med aromatisk salvie, der tilfører en grøn og let krydret dybde. Basen afrundes med Atlas-cedertræ, som giver varme, struktur og en blød, træagtig afslutning på huden. Resultatet er en enkel og letbåret duft, der føles frisk fra start til slut - ideel til hverdagsbrug, fritid og varme dage, hvor man ønsker en ukompliceret signatur.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 0085715169426
EAN: 0085715169426
Varenr.: 3474246
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 30 ml
190 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 30 ml billede

Produktinformation

Nogle gange har man lyst til at bryde fri og tage på eventyr. Away Weekend Men EdT - en overraskende duft, der inspirerer dig til at tage spontane beslutninger og nyde de enkle ting i livet. Duften åbner med en eksplosion af frisk bergamot, som derefter udvikler sig til et hjerte af aromatisk clary salvie. Til sidst giver basenoten af Atlas-cedertræ et spor af maskulin varme, der bliver hængende på din hud. - Parfume fra Abercrombie & Fitch, - Duftfamilie: Ambery Spicy, - Eau de Toilette, Top: Bergamot, Hjerte: Clary Sage, Base: Atlas cedertræ, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 0085715169426
Varenr.: C80878
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Men Edt 30 Ml
249,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 30 ml
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men Eau De Toilette 30 ml
261 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml
279 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 30 ml
325 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK149 kr188 krKøb
2Teknikproffset DK190 kr239 krKøb
3Gucca.dk249,95 kr249,95 krKøb
4NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
5Cocopanda DK261 kr261 krKøb
6NordicFeel DK279 kr279 krKøb
7EauDeParfum.dk325 kr325 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 149 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 210 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 200 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026149 kr41 kr (22%)
11. apr. 2026190 kr19,65 kr (9%)
10. apr. 2026209,65 kr
9. apr. 2026210 kr
8. apr. 2026209,65 kr4,72 kr (2%)
5. apr. 2026204,93 kr5,07 kr (2%)
4. apr. 2026210 kr5,07 kr (2%)
24. mar. 2026204,93 kr4,5 kr (2%)
16. mar. 2026200,43 kr9,57 kr (5%)
15. mar. 2026210 kr9,57 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret