Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml

Pris fra 182 krtil 464 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 282 kr (61% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 182 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Eau De Toilette 100ml
182 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Eau De Toilette 100ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Away Weekend Eau De Toilette 100ml Away Weekend For Him Eau de Toilette er en frisk og afslappet herreduft, der er skabt til en ubekymret og energisk weekendstemning med en ren, let og naturlig maskulin karakter. Duftnoter: - Bergamotte - Grapefrugt - Ingefær - Salvie - Vetiver - Musk - Trænoter Duften åbner med en sprød og opløftende citrusfriskhed, hvor bergamotte og grapefrugt giver en lys og energisk start. I hjertet udvikler den sig til et aromatisk og let krydret lag med ingefær og salvie, som tilfører en ren og moderne maskulin dybde. Basen afrundes med varme trænoter, vetiver og musk, der giver en blød, behagelig og hudnær finish. Resultatet er en enkel og letbåret duft, der føles frisk fra start til slut - ideel til afslappede dage, fritid og varme omgivelser, hvor man ønsker en ren og ukompliceret signatur.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 0085715169402
EAN: 0085715169402
Varenr.: 3474178
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Men Edt 100 Ml
219,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 100 ml
232 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 100 ml billede

Produktinformation

Nogle gange har man lyst til at bryde fri og tage på eventyr. Away Weekend Men EdT - en overraskende duft, der inspirerer dig til at tage spontane beslutninger og nyde de enkle ting i livet. Duften åbner med en eksplosion af frisk bergamot, som derefter udvikler sig til et hjerte af aromatisk clary salvie. Til sidst giver basenoten af Atlas-cedertræ et spor af maskulin varme, der bliver hængende på din hud. - Parfume fra Abercrombie & Fitch, - Duftfamilie: Ambery Spicy, - Eau de Toilette, Top: Bergamot, Hjerte: Clary Sage, Base: Atlas cedertræ, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 0085715169402
Varenr.: C80876
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Men - 100 ml - Edt
-58%239 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abercrombie & Fitch Away Weekend EDT 100 ml
289 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 100 ml
405 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 100 ml
-25%435 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men Eau De Toilette 100 ml
452 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml
464 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK182 kr221 krKøb
2Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Teknikproffset DK232 kr281 krKøb
4BilligParfume.dk239 kr239 krKøb
5Beautycos DK289 kr318 krKøb
6EauDeParfum.dk405 kr405 krKøb
7NiceHair.dk435 kr435 krKøb
8Cocopanda DK452 kr452 krKøb
9NordicFeel DK464 kr464 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 182 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 276 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 238 kr.

Den nuværende pris på 182 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 22% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026182 kr37,95 kr (17%)
19. maj 2026219,95 kr12,05 kr (5%)
14. maj 2026232 kr7 kr (3%)
20. apr. 2026239 kr
19. apr. 2026239,95 kr
8. feb. 2026239 kr
7. feb. 2026239,95 kr
6. feb. 2026239 kr
5. feb. 2026239,95 kr36,05 kr (13%)
4. feb. 2026276 kr36,05 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret