Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 245 krtil 271 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 216,1 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau De Parfum 30 ml
245 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau De Parfum 30 ml billede

Produktinformation

Oplev en uforglemmelig weekend væk med Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau De Parfum 30 ml. Denne fortryllende duft er skabt til den eventyrlystne kvinde, der elsker at udforske verden og skabe minder undervejs.Abercrombie & Fitch har formå

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
EAN: 0085715169976
Varenr.: shopify_DK_15198827118940_55399824884060
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Away Weekend Women EDP 30 ml
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Women EDP 30 ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Away Weekend Women EDP er en parfume der er **skabt til den moderne kvinde, der omfavner livet og ikke lader sig stoppe af noget.** Denne unikke duftkomposition er en hyldest til dine styrker og passioner, og den er skabt til at ledsag...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 0085715169976
Varenr.: 105270
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Women Eau De Parfum 30ml
268 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml
271 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EauDeParfum.dk245 kr245 krKøb
2NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
3Cocopanda DK268 kr268 krKøb
4NordicFeel DK271 kr271 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml i 172 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 14. december 2025), højeste er 268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 217 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er 13% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Woman Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 2026245 kr23 kr (9%)
7. maj 2026268 kr23 kr (9%)
27. apr. 2026245 kr23 kr (9%)
25. apr. 2026268 kr33 kr (14%)
20. apr. 2026235 kr18,9 kr (9%)
17. apr. 2026216,1 kr11,9 kr (5%)
10. apr. 2026228 kr9 kr (4%)
1. apr. 2026237 kr8 kr (3%)
24. mar. 2026245 kr13 kr (5%)
23. mar. 2026258 kr13 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret