Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml

Pris fra 193 krtil 348,75 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 155,75 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 50ml
193 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 50ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 50ml Away Weekend Man Eau de Toilette 50 ml er en frisk og moderne herreduft, der er skabt til en afslappet, spontan "weekend-følelse" med en ren og energisk maskulin karakter. Duftnoter: - Bergamotte - Salvie - Atlas-cedertræ Duften åbner med en sprød citrusfriskhed fra bergamotte, som giver en lys og opløftende start. I hjertet udvikler den sig med aromatisk salvie, der tilfører en grøn og let krydret dybde. Basen afrundes med Atlas-cedertræ, som giver varme, struktur og en blød, træagtig afslutning på huden. Resultatet er en enkel og letbåret duft, der føles frisk fra start til slut - ideel til hverdagsbrug, fritid og varme dage, hvor man ønsker en ukompliceret signatur.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 0085715169419
EAN: 0085715169419
Varenr.: 3474238
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 50 ml
225 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 50 ml billede

Produktinformation

Nogle gange har man lyst til at bryde fri og tage på eventyr. Away Weekend Men EdT - en overraskende duft, der inspirerer dig til at tage spontane beslutninger og nyde de enkle ting i livet. Duften åbner med en eksplosion af frisk bergamot, som derefter udvikler sig til et hjerte af aromatisk clary salvie. Til sidst giver basenoten af Atlas-cedertræ et spor af maskulin varme, der bliver hængende på din hud. - Parfume fra Abercrombie & Fitch, - Duftfamilie: Ambery Spicy, - Eau de Toilette, Top: Bergamot, Hjerte: Clary Sage, Base: Atlas cedertræ, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til ham
EAN: 0085715169419
Varenr.: C80877
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Men Edt 50 Ml
239,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml
278 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch - Away Weekend Men - 50 ml - Edt
-37%279 kr
Før 445 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men Eau De Toilette 50 ml
317 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau De Toilette 50 ml
325 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Away Weekend Men EDT 50 ml
-25%348,75 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK193 kr232 krKøb
2Teknikproffset DK225 kr274 krKøb
3Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
4NordicFeel DK278 kr278 krKøb
5BilligParfume.dk279 kr279 krKøb
6Cocopanda DK317 kr317 krKøb
7EauDeParfum.dk325 kr325 krKøb
8NiceHair.dk348,75 kr348,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml i 179 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 266 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Abercrombie & Fitch Away Weekend Man Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026193 kr32 kr (14%)
11. apr. 2026225 kr17 kr (7%)
8. apr. 2026242 kr2,05 kr (1%)
31. mar. 2026239,95 kr2,05 kr (1%)
25. mar. 2026242 kr2,05 kr (1%)
21. mar. 2026239,95 kr2,05 kr (1%)
20. mar. 2026242 kr2,05 kr (1%)
19. mar. 2026239,95 kr2,05 kr (1%)
11. mar. 2026242 kr12,05 kr (5%)
8. mar. 2026229,95 kr12,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret