Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml

Pris fra 271 krtil 565 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 294 kr (52% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248 kr 18. maj

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 271 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Authentic Woman Edp 100ml
271 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Woman Edp 100ml billede

Produktinformation

AUTHENTIC är lika genuin, fräsch och helt enkelt vacker som sin bärare. Första intrycket är fräschör, som avslutningsvis får hennes naturliga sensualitet att slå över och lämnar efter sig ett minnesvärt spår. Daggfriskt päron och Magnoliablom blir magnetiska av den lätt värmande dragningskraften av Ambrettefrö, som avslöjar nya delar av hennes glädjefulla och självsäkra personlighet. Uttrycksfull och rättfram, både ung och tidlös, får AUTHENTIC Abercrombie & Fitch-kvinnan att sticka ut ur mängden genom att vara sig själv. Toppnoter: Päron, Mandarin, Röda Vinbär. Hjärtnoter: Magnoliablom, Muguet-blomma, Nektarin. Basnoter: Ambrettefrö, Cederträ, Sandelträ.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume til hende
EAN: 0085715166517
Varenr.: C13446
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Women Eau de Parfum Spray
305 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Abercrombie & Fitch Authentic Women EDP 100 ml
317 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch - Authentic Woman - 100 ml - Edp
-32%375 kr
Før 555 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau De Parfum 100 ml
415 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml
471 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau De Parfum 100 ml
565 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK271 kr320 krKøb
2Proshop DK305 kr344 krKøb
3CompuMail DK317 kr317 krKøb
4BilligParfume.dk375 kr375 krKøb
5EauDeParfum.dk415 kr415 krKøb
6NordicFeel DK471 kr471 krKøb
7Lyko DK565 kr565 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 18. maj 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 291 kr.

Den nuværende pris på 271 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Woman Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026271 kr14 kr (5%)
30. maj 2026285 kr14 kr (5%)
29. maj 2026299 kr14 kr (5%)
24. maj 2026285 kr17 kr (6%)
23. maj 2026268 kr33 kr (11%)
22. maj 2026301 kr2 kr (1%)
21. maj 2026303 kr55 kr (22%)
18. maj 2026248 kr59 kr (19%)
17. maj 2026307 kr21 kr (6%)
16. maj 2026328 kr47 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret