Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 147 krtil 279 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 132 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 145 kr 25. maj

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Moment EDP - 30 ml
147 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Moment EDP - 30 ml billede

Produktinformation

Authentic Moment fra Abercrombie & Fitch er en moderne, træagtig frugtduft, der indleder med friske, saftige noter af røde frugter, som smukt møder et sensuelt hjerte af roser og subtile strejf af cedertræ. Duften vækker en spændende følelse af energi og selvsikkerhed, hvor forventning og nysgerrighed stiger. Hver oplevelse åbner døren til nye muligheder - både trygt genkendelige og forfriskende spændende. Og hvem siger, at et øjeblik ikke kan vare evigt, så længe det er dit? - Topnoter: Røde frugter - Hjertenoter: Rose - Bundnoter: Cedertræ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 085715169600
EAN: 0085715169600
Varenr.: 3428436
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Edp Spray 30 ml
163 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau De Parfum 30ml
-15%201 kr
Før 237 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch - Authentic Moment Woman Edp 30 Ml
219,95 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman EDP 30 ml
-25%258,75 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK147 kr186 krKøb
2Teknikproffset DK163 kr212 krKøb
3Cocopanda DK201 kr201 krKøb
4Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
5NiceHair.dk258,75 kr258,75 krKøb
6NordicFeel DK279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 128 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 188 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026147 kr1 kr (1%)
26. maj 2026148 kr3 kr (2%)
25. maj 2026145 kr4 kr (3%)
24. maj 2026149 kr3 kr (2%)
23. maj 2026146 kr1 kr (1%)
21. maj 2026147 kr1 kr (1%)
12. maj 2026148 kr1 kr (1%)
10. maj 2026149 kr4 kr (3%)
9. maj 2026145 kr2 kr (1%)
6. maj 2026147 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret