Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 193 krtil 378 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 185 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 193 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Eau De Parfum 50ml
193 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Eau De Parfum 50ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Authentic Moment Eau De Parfum 50ml Authentic Moment Eau de Parfum 50 ml er en moderne og feminin duft, der kombinerer frugtig friskhed, bløde blomster og en varm, træagtig base i en elegant og letbåret komposition. Duftnoter: - Røde frugter - Rose - Cedertræ Duften åbner med en saftig og livlig note af røde frugter, som giver en sød og frisk start. I hjertet udvikler den sig til et feminint blomsterlag med rose, der tilfører en blød og let romantisk karakter. Basen afrundes med cedertræ, som giver varme, struktur og en mere rolig og hudnær dybde. Resultatet er en enkel, moderne og behagelig duft, der føles både frisk og feminin med en blød, varm afslutning.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 0085715169617
EAN: 0085715169617
Varenr.: 3474300
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Femme EDP 50 ml
229 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Femme EDP 50 ml billede

Produktinformation

Authentic Moment fra Abercrombie & Fitch er en moderne, træagtig frugtduft. Den åbner med friske røde frugter, efterfulgt af et hjerte af roser og cedertræ, der skaber en dragende og selvsikker følelse. En duft fyldt med spænding og nye muligheder.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 085715169617
EAN: 0085715169617
Varenr.: 085715169617
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Edp Spray 50 ml
232 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch - Authentic Moment Woman Edp 50 Ml
239,95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau De Parfum 50ml
-15%299 kr
Før 352 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Woman EDP 50 ml
-25%348,75 kr
Før 465 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml
378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK193 kr232 krKøb
2Beautycos DK229 kr258 krKøb
3Teknikproffset DK232 kr281 krKøb
4Gucca.dk239,95 kr239,95 krKøb
5Cocopanda DK299 kr299 krKøb
6NiceHair.dk348,75 kr348,75 krKøb
7NordicFeel DK378 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 193 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 229 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 208 kr.

Den nuværende pris på 193 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Moment Women Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026193 kr36 kr (16%)
13. dec. 2025229 kr23 kr (11%)
12. dec. 2025206 kr1 kr (0%)
8. dec. 2025207 kr1 kr (0%)
5. dec. 2025206 kr1 kr (0%)
4. dec. 2025205 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret