Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml

Pris fra 289 krtil 464 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 259,95 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 289 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman EDP 100 ml
289 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman EDP 100 ml billede

Produktinformation

⭐ Elegant eau de parfum · Balanceret intensitet til dag og aften · Let at kombinere med andre dufte En moderne, feminin duft, der fremhæver din personlighed med et rent og selvsikkert udtryk. Denne eau de parfum omfavner det naturlige og autentiske med en lys, frisk åbning, et blødt blomsterhjerte og en varm, afrundet base, som giver et behageligt duftspor uden at virke overvældende. Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman EDP er skabt til at bæres, ikke at bære dig – perfekt, når du vil føle dig velklædt fra morgen til aften. Fordele Eau de parfum-koncentration for længerevarende effekt på huden. Alsidig signatur, der fungerer til både kontor, studier og aftener ude. Velafbalanceret sillage: mærkbart nærvær uden at fylde rummet. Blød, feminin profil med friskhed i toppen og varme i bunden. Nem at style alene eller som base i lag-på-lag duft. Sådan bruger du produktet Påfør 1–3 sprøjt på rene pulspunkter: hals, håndled og evt. ved øreområdet. Lad duften tørre ind på huden uden at gnide – det bevarer kompositionen. Ønskes ekstra holdbarhed, kan du spraye let på tøj fra ca. 20–30 cm afstand. Frisk op i løbet af dagen med et enkelt sprøjt efter behov. Duftprofil Frisk og let frugtig åbning, der glider over i et blødt blomsterhjerte. Basen rundes af med varme, rene nuancer og subtile træ- og muskeftertoner, som giver en rolig, vedvarende finish. Resultatet er en harmonisk og moderne duft, der føles både ren, varm og naturligt elegant. Anledninger og styling Hverdag: 1–2 sprøjt for et diskret, professionelt udtryk. Aften: Tilføj et ekstra sprøjt bag knæ eller på kraveben for mere dybde. Layering: Kombinér med en blød musk- eller sandeltræsduft for ekstra varme, eller med en sprød citrus for mere friskhed. Opbevaring og holdbarhed Opbevar køligt og væk fra direkte sollys for at beskytte duftens kvalitet. Luk hætten efter brug, og undgå temperaturudsving – det hjælper din eau de parfum med at bevare sin karakter længst muligt.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 100.00ml
Artikel nr.: 085715168405
EAN: 0085715168405
Varenr.: 085715168405
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman Eau De Parfum 100 ml
319 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman Eau De Parfum 100 ml billede

Produktinformation

Oplev den uimodståelige duft af Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman Eau De Parfum Denne fantastiske parfume er skabt af ikoniske Abercrombie & Fitch, der er kendt for sine luksuriøse og autentiske produkter. Abercrombie & Fitch Authentic

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
EAN: 0085715168405
Varenr.: shopify_DK_15198836457820_55399841268060
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau De Parfum 100ml
-20%344 kr
Før 430 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml
464 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Beautycos DK289 kr318 krKøb
2EauDeParfum.dk319 kr319 krKøb
3Cocopanda DK344 kr344 krKøb
4NordicFeel DK464 kr464 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml i 85 dage. Laveste pris i perioden er 259,95 kr (registreret d. 8. april 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 275 kr.

Den nuværende pris på 289 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026289 kr29,05 kr (11%)
14. apr. 2026259,95 kr16,05 kr (6%)
13. apr. 2026276 kr16,05 kr (6%)
8. apr. 2026259,95 kr29,05 kr (10%)
9. mar. 2026289 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret