Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml

Pris fra 275 krtil 471 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 275 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Self Man EDT 100ml
275 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Self Man EDT 100ml billede

Produktinformation

Abercrombie & Fitch Authentic Self Man EDT 100ml Authentic Self Man Eau de Toilette 100 ml er en moderne herreduft, der kombinerer friskhed, varme og en let krydret karakter i en stil, der føles både afslappet og selvsikker. Duftnoter: - Bergamotte - Kardemomme - Geranium - Salvie - Tonkabønne - Trænoter Duften åbner med en frisk og energisk blanding af citrus og krydrede noter som bergamotte og kardemomme, der giver en ren og livlig start. I hjertet udvikler den sig med aromatiske nuancer af geranium og salvie, som tilfører en let grøn og maskulin dybde. Basen afrundes med varme trænoter og tonkabønne, som giver en blød, sensuel og hudnær finish. Resultatet er en alsidig duft, der føles frisk og moderne i åbningen, men varm og behagelig i udtrykket - velegnet til både hverdag og aften.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 0085715168108
EAN: 0085715168108
Varenr.: 3474164
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Authentic Self Homme Edt Spray 100 ml
322 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch - Authentic Self Men Edt 100 Ml
329,95 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch - Authentic Self Men - 100 ml - Edt
-30%395 kr
Før 565 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau De Toilette 100 ml
-15%412 kr
Før 485 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Self Man Eau De Toilette 100 ml
415 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Abercrombie & Fitch Authentic Self Man EDT 100 ml
-25%435 kr
Før 580 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml
471 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK275 kr314 krKøb
2Teknikproffset DK322 kr371 krKøb
3Gucca.dk329,95 kr329,95 krKøb
4BilligParfume.dk395 kr395 krKøb
5Cocopanda DK412 kr412 krKøb
6EauDeParfum.dk415 kr415 krKøb
7NiceHair.dk435 kr435 krKøb
8NordicFeel DK471 kr471 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml i 183 dage. Laveste pris i perioden er 275 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 353 kr.

Den nuværende pris på 275 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Self Men Eau de Toilette - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026275 kr54,95 kr (17%)
12. maj 2026329,95 kr7,95 kr (2%)
24. apr. 2026322 kr32,05 kr (11%)
23. apr. 2026289,95 kr32,05 kr (10%)
11. apr. 2026322 kr42,46 kr (12%)
10. apr. 2026364,46 kr30,54 kr (8%)
9. apr. 2026395 kr33 kr (9%)
3. apr. 2026362 kr5,73 kr (2%)
24. mar. 2026356,27 kr7,83 kr (2%)
18. mar. 2026348,44 kr46,56 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret