Gå til hovedindhold

Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml

Pris fra 167 krtil 335 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (50% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 16. maj

Sammenlign priser på Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 167 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Self EDP - 30 ml
167 kr
Til butik
Abercrombie & Fitch Authentic Self EDP - 30 ml billede

Produktinformation

Authentic Selv Eau De Parfum fra Abercrombie & Fitch er en livlig og forfriskende duft skabt til kvinder, der ønsker en parfume med både energi, lethed og elegance. Duften præsenteres i en stilfuld glasflaske, komplet med et magnetisk metallåg, der giver et eksklusivt og moderne udtryk. Fra første sprøjt åbner duften med sprudlende topnoter af citronskal, stikkelsbær og saftig pære, som tilfører et frisk og frugtigt løft. I hjertet udfolder sig feminine og delikate mellemnoter af jasminblad, fresia og liljekonval, der skaber en blød og blomstrende kerne. Til sidst afrundes duften af varme og sensuelle bundnoter af cedertræ, sandeltræ og moskusadrenalin, som giver dybde og karakter. En elegant og autentisk duft til hverdagen - perfekt til den moderne kvinde, der ønsker friskhed og raffinement i ét.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 085715168412
EAN: 0085715168412
Varenr.: 3428434
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Edp Spray 30 ml
168 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch - Authentic Self Woman - 30 ml - Edp
-37%219 kr
Før 345 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml
279 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Abercrombie & Fitch Authentic Self Woman Eau De Parfum 30 ml
335 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK167 kr206 krKøb
2Teknikproffset DK168 kr217 krKøb
3BilligParfume.dk219 kr219 krKøb
4NordicFeel DK279 kr279 krKøb
5EauDeParfum.dk335 kr335 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 150 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 180 kr.

Den nuværende pris på 167 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Abercrombie & Fitch Authentic Self Women Eau de Parfum - 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026167 kr17 kr (11%)
16. maj 2026150 kr18 kr (11%)
14. apr. 2026168 kr5 kr (3%)
10. apr. 2026163 kr13 kr (9%)
16. mar. 2026150 kr25 kr (14%)
28. jan. 2026175 kr23 kr (12%)
23. jan. 2026198 kr2 kr (1%)
21. jan. 2026196 kr21 kr (12%)
9. jan. 2026175 kr1 kr (1%)
6. jan. 2026174 kr24 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret