Gå til hovedindhold

Solar Plus ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid

Solar PlusEludstyrEAN: 8712507119360
Pris fra 118 krtil 130 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 12 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 111,7 kr 7. maj

Sammenlign priser på ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB 1SPE007717F0300
118 kr
Til butik
ABB 1SPE007717F0300 billede

Produktspecifikationer

Mærke: ABB
Kategori: Stærkstrømsartikler
Farve: 1
Artikel nr.: 1SPE007717F0300
EAN: 8712507119360
Varenr.: 1392088
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GRUPPETAVLE 8 MODULER U/LÅGE
118,48 kr
Til butik
GRUPPETAVLE 8 MODULER U/LÅGE billede

Produktinformation

MISTRAL gruppetavle 8 moduler uden låge, i tæthedsklasse IP41. Farve RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro (1SPE007715F0751) samt PE terminaler for tilslutning af PE leder (Type 1SPE007715F0741,1SPE007715F0742,1SPE007715F0743,1SPE007715F0744)

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 8712507119360
Varenr.: 15842083012943
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Gruppetavle Res08x100
124 kr
Til butik
Gruppetavle Res08x100 billede

Produktinformation

Gruppetavle 8 moduler uden låge, i tæthedsklasse IP41. Farve RAL 9016 hvid. HUSK tilslutningsbro (1SPE007715F0751) samt PE terminaler for tilslutning af PE leder (Type 1SPE007715F0741,1SPE007715F0742,1SPE007715F0743,1SPE007715F0744)

Produktspecifikationer

Kategori: Diverse varer
EAN: 8712507119360
Varenr.: 1256054
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Gruppetavle 8 Moduler U/Låge
125,99 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Gruppetavle 8 moduler u/låge
130 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
2EL-GROSSISTEN118,48 kr118,48 krKøb
3Elvvs.dk124 kr124 krKøb
4Billigelogvvs.dk125,99 kr125,99 krKøb
5MaintainIt130 kr130 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid

PriceData har fulgt prisen på ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 111,7 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 117 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for ABB Mistral gruppetavle 8 moduler uden låge,IP41, RAL 9016 hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026118 kr3 kr (3%)
9. maj 2026115 kr3,3 kr (3%)
7. maj 2026111,7 kr3,3 kr (3%)
6. maj 2026115 kr3,3 kr (3%)
21. mar. 2026111,7 kr1,3 kr (1%)
20. mar. 2026113 kr1,3 kr (1%)
17. mar. 2026111,7 kr1,3 kr (1%)
16. mar. 2026113 kr1,3 kr (1%)
4. mar. 2026111,7 kr5,3 kr (5%)
3. mar. 2026117 kr5,3 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret