Gå til hovedindhold

LEDlife 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20

LEDlifeTilbehørEAN: 5740031809627
Pris fra 134 kr
2 forhandlere

Sammenlign priser på 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 4W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral
134 kr
Til butik
5m 4W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Enkeltfarvet hvid COB LED strip med 320 LED&aposer per meter. Denne COB LED er med særligpunktfri(Dot-free) teknologi, hvilket betyder at hver enkelt diode er fuldstændig skjult. Opgrader dit belysningssetup med vores innovative 4W/m Dot-free COB-LED stri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031809627
Varenr.: 27072
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20
134 kr
Til butik
5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20 billede

Produktinformation

Den hvide COB LED strip med 320 LEDer per meter er et fantastisk valg til opgradering af dit belysningssetup. Den innovative Dot-free teknologi sikrer en jævn og ensartet lysfordeling uden synlige dioder. Med imponerende 320 dioder pr. meter får du krafti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Tilbehør
EAN: 5740031809627
Varenr.: 15841179992399

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk134 kr134 krKøb
2EL-GROSSISTEN134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20

PriceData har fulgt prisen på 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20 i 176 dage. Den nuværende pris er 134 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 5 meter Dot-fri COB-LED-strips med 320 LED pr. meter, 4000K, 24V, 4W/m, høj farvegengivelse (RA95) - IP20 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025134 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret