Gå til hovedindhold

LEDlife 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral

LEDlifeEnkeltfarvetEAN: 5740031809689
Pris fra 134 kr
4 forhandlere

Sammenlign priser på 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 134 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral
134 kr
Til butik
5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral billede

Produktinformation

5m Dot-free COB-LED strip med høj farvegengivelse Denne 5 meter lange 24V COB-LED strip er udviklet til præcisionsarbejde og opgaver, hvor lyskvaliteten er afgørende. Med 320 dioder pr. meter leverer den en jævn og punktfri lysflade, der eliminerer synlig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031809689
Varenr.: 27084
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dot-fri COB-LED-strips, 5 meter, 6,5W/m, IP20, 320 LED'er pr. meter, 24V, 4000K
134 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral
134 kr
Til butik
5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral billede

Produktinformation

Enkeltfarvet hvid COB LED strip med 320 LED&aposer per meter. Denne COB LED er med særligpunktfri(Dot-free) teknologi, hvilket betyder at hver enkelt diode er fuldstændig skjult. Opgrader dit belysningssetup med vores innovative 6,5W/m Dot-free COB-LED st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031809689
Varenr.: 27084
Gå til LEDSTRIPS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral
134 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store134 kr134 krKøb
2WATTOO.DK134 kr134 krKøb
3DetLED.dk134 kr134 krKøb
4LEDSTRIPS.dk134 kr134 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral

PriceData har fulgt prisen på 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral i 176 dage. Den nuværende pris er 134 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 5m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 4000K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Neutral de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025134 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret