Gå til hovedindhold

LEDlife 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95

LEDlifeTilbehørEAN: 5740031809634
Pris fra 276 kr
5 forhandlere

Sammenlign priser på 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 276 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
10m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 2700K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm
276 kr
Til butik
10m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 2700K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm billede

Produktinformation

10m Dot-free COB-LED strip med høj farvegengivelse Denne 10 meter lange COB-LED strip er udviklet til krævende belysningsopgaver, hvor en jævn og ensartet lysfordeling er påkrævet. Med 320 LED'er per meter elimineres synlige diodepunkter fuldstændigt,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031809634
Varenr.: 27081
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
COB LED-strip, 10 meter, 2700K, 6,5W/meter, 24V, IP20, RA95
276 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
10m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 2700K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm
276 kr
Til butik
10m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 2700K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm billede

Produktinformation

Enkeltfarvet hvid COB LED strip med 320 LED&aposer per meter. Denne COB LED er med særligpunktfri(Dot-free) teknologi, hvilket betyder at hver enkelt diode er fuldstændig skjult. Opgrader dit belysningssetup med vores innovative 6,5W/m Dot-free COB-LED st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031809634
Varenr.: 27081
Gå til LEDSTRIPS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
10m 6,5W/m Dot-free COB-LED strip RA95 - 24V DC, 2700K, IP20, 320 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Varm
276 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95
276 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store276 kr276 krKøb
2WATTOO.DK276 kr276 krKøb
3DetLED.dk276 kr276 krKøb
4LEDSTRIPS.dk276 kr276 krKøb
5EL-GROSSISTEN276 kr276 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95

PriceData har fulgt prisen på 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95 i 176 dage. Den nuværende pris er 276 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 10m Dot-fri COB LED-strips med 2700K, 6,5W/m - IP20, 320 LED pr. meter, 24V, højt farvegengivelsesindeks RA95 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025276 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret