Gå til hovedindhold

LEDlife 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm

Pris fra 138 kr
2 forhandlere

Sammenlign priser på 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 138 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm
138 kr
Til butik
5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm billede

Produktinformation

Enkeltfarvet hvid COB LED strip med 480 LED&aposer per meter. Denne COB LED er med særligpunktfri(Dot-free) teknologi, hvilket betyder at hver enkelt diode er fuldstændig skjult. Opgrader dit belysningssetup med vores innovative 12,5W/m Dot-free COB-LED s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Enkeltfarvet LED strips 24V COB
EAN: 5740031817172
Varenr.: 12473
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
5m Dot-fri COB-LED-stripe - 12W/m, 320 LED pr. meter, RA90, 24V, IP20
138 kr
Til butik
5m Dot-fri COB-LED-stripe - 12W/m, 320 LED pr. meter, RA90, 24V, IP20 billede

Produktinformation

Hvid COB LED strip med 320 LEDer per meter er en ideel løsning til din belysningsopgradering. Med vores Dot-free teknologi får du en jævn og ensartet lysfordeling uden synlige dioder. Den imponerende lysstyrke på 1100 lumen pr. meter sikrer en kraftig bel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: Tilbehør
EAN: 5740031817172
Varenr.: 15844253237583

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DetLED.dk138 kr138 krKøb
2EL-GROSSISTEN138 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm

PriceData har fulgt prisen på 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm i 176 dage. Den nuværende pris er 138 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for 5m 12,5W/m Dot-free COB-LED strip RA90 - 24V DC, IP20, 480 LED/m, 5 års garanti - Kulør : Ekstra varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
10. dec. 2025138 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret