Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W)

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937631490
Pris fra 2.995 krtil 3.519 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 524 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2995 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W)
2.995 kr
Til butik
Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Switches
Farve: 1
Artikel nr.: XMG1915-18EP-EU0101F
EAN: 4718937631490
Varenr.: 20298747
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP Switch 18-porte 2.5 Gigabit Ethernet PoE++
3.006 kr
Til butik
Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP Switch 18-porte 2.5 Gigabit Ethernet PoE++ billede

Produktinformation

Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XMG1915-18EP-EU0101F
EAN: 4718937631490
Varenr.: 1001714040
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel XMG1915-18EP, 16-port 2.5GbE,
3.229 kr
Til butik
Zyxel XMG1915-18EP, 16-port 2.5GbE, billede

Produktinformation

Zyxel XMG1915-18EP 16-port 25GbE Opgrader dit netværk med Zyxel XMG1915-18EP, en kraftfuld 16-port 25GbE switch designet til at levere høj ydeevne og pålidelighed til din virksomhed. Med et varenummer XMG1915-18EP-EU0101F, er denne switch ideel til data...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Netværksswitche
EAN: 4718937631490
Varenr.: 72235
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Xmg1915 16x2.5g 2x10g Poe 180w Switch
3.244 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL XMG1915 16-Port 2.5GbE Smart Managed Switch with 2 SFP+ Uplink (180W)
3.340 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel XMG1915-18EP switch
3.490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel XMG1915-18EP 18-porte 2,5 Gigabit PoE++
3.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel XMG1915-18EP 18-porte 2,5 Gigabit PoE++
3.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.995 kr2.995 krKøb
2CompuMail DK3.006 kr3.006 krKøb
3Ultrashop3.229 kr3.229 krKøb
4Dustin DK3.244 kr3.330,25 krKøb
5Proshop DK3.340 kr3.340 krKøb
6Komplett DK3.490 kr3.490 krKøb
7Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
8Vivas DK3.519 kr3.588 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W) i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.995 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 3.244 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.128 kr.

Den nuværende pris på 2.995 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 73 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel XMG1915 Series XMG1915-18EP - Switch - administreret, NebulaFLEX cloud - L3 Lite - smart - 8 x 100/1000/2.5G (PoE++) + 8 x 100/1000/2.5G + 2 x Gigabit SFP / 10 Gigabit SFP+ - monterbar på stativ - PoE++ (180 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.995 kr11 kr (0%)
26. maj 20263.006 kr11 kr (0%)
25. maj 20263.017 kr11 kr (0%)
24. maj 20263.028 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.039 kr11 kr (0%)
21. maj 20263.050 kr11 kr (0%)
20. maj 20263.061 kr11 kr (0%)
19. maj 20263.072 kr49 kr (2%)
18. maj 20263.023 kr11 kr (0%)
17. maj 20263.034 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret