Gå til hovedindhold

Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937636334
Pris fra 3.117 krtil 4.099,55 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 982,55 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.820 kr 27. apr.

Sammenlign priser på Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3117 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+
3.117 kr
Til butik
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP Switch 24-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XGS1935-28HP-EU0101F
EAN: 4718937636334
Varenr.: 1002528138
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D
3.166 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Xgs1935-28hp 24x1ge 4x10ge Sfp+ Poe+ Lite-l3 Managed Switch
-0%3.186 kr
Før 3.186,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zyxel Xgs1935-28hp 24x1ge 4x10ge Sfp+ Poe+ Lite-l3 Managed Switch billede

Produktinformation

24 Gigabit PoE+-porte med 375 W budget driver kameraer og access points Fire 10G SFP+-uplinks giver hurtig aggregering og vækstmuligheder Lite-L3-routing og 32 statiske ruter effektiviserer intern trafik Cloud- og webadministration gør fjernopsætning og overvågning enkel QoS, trafikstyring og ARP-inspektion beskytter netværksydelsen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: XGS1935-28HP-EU0101F
EAN: 4718937636334
Varenr.: 5020030720
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28HP - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable
3.328 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZYXEL Switch XGS1935-28HP NebulaFlex L3-Lite 10G Smart Managed 24 GbE PoE porte og 4 SFP+ slots
4.099,55 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.117 kr3.117 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.166 kr3.166 krKøb
3Dustin DK3.186 kr3.272,25 krKøb
4Proshop DK3.328 kr3.328 krKøb
5EL-GROSSISTEN4.099,55 kr4.099,55 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D

PriceData har fulgt prisen på Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D i 142 dage. Laveste pris i perioden er 2.820 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 3.124 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.981 kr.

Den nuværende pris på 3.117 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28HP - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20263.117 kr1 kr (0%)
22. maj 20263.118 kr1 kr (0%)
18. maj 20263.117 kr1 kr (0%)
13. maj 20263.118 kr3 kr (0%)
7. maj 20263.115 kr3 kr (0%)
6. maj 20263.118 kr274 kr (10%)
2. maj 20262.844 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.843 kr11 kr (0%)
29. apr. 20262.832 kr10 kr (0%)
28. apr. 20262.842 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret