Gå til hovedindhold

Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937636372
Pris fra 3.007 krtil 3.419 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 412 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.678 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3007 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 Switch 48-porte Gigabit Ethernet
3.007 kr
Til butik
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 Switch 48-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XGS1935-52-EU0101F
EAN: 4718937636372
Varenr.: 1002527553
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D
3.018 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Xgs1935-52 48x1ge 4x10ge Sfp+ Lite-l3 Managed Switch
3.374 kr
Til butik
Zyxel Xgs1935-52 48x1ge 4x10ge Sfp+ Lite-l3 Managed Switch billede

Produktinformation

48 Gigabit-porte og 4 SFP+ 10G-uplinks til fleksibel tilslutning L2+ og L3-funktioner med statiske ruter, ARP-inspektion for sikkerhed Cloud- og webadministration lader dig overvåge og konfigurere eksternt QoS, trafikstyring og IGMP-snooping prioriterer kritiske apps Høj kapacitet, 176 Gbit/s switching og 130,9 Mpps videresendelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: XGS1935-52-EU0101F
EAN: 4718937636372
Varenr.: 5020030721
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL 48-port GbE Lite-L3 Smart Managed Switch / 4x 10G Uplink
3.399 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel XGS1935-52 Managed L2+/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000)
3.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel XGS1935-52 Managed L2+/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000)
3.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.007 kr3.007 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.018 kr3.018 krKøb
3Dustin DK3.374 kr3.460,25 krKøb
4Proshop DK3.399 kr3.399 krKøb
5Boligcenter DK3.399 kr3.399 krKøb
6Vivas DK3.419 kr3.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D

PriceData har fulgt prisen på Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D i 186 dage. Laveste pris i perioden er 2.678 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 3.007 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.869 kr.

Den nuværende pris på 3.007 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Zyxel XGS1935 Series XGS1935-52 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 48 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20263.007 kr15 kr (1%)
20. maj 20262.992 kr15 kr (0%)
16. maj 20263.007 kr114 kr (4%)
15. maj 20262.893 kr11 kr (0%)
14. maj 20262.904 kr11 kr (0%)
13. maj 20262.915 kr11 kr (0%)
12. maj 20262.926 kr11 kr (0%)
11. maj 20262.937 kr11 kr (0%)
10. maj 20262.948 kr254 kr (9%)
8. maj 20262.694 kr13 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret