Gå til hovedindhold

ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937636297
Pris fra 1.708 krtil 2.019 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 311 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.545 kr 19. maj

Sammenlign priser på ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1708 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28 Switch 24-porte Gigabit Ethernet
1.708 kr
Til butik
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28 Switch 24-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28 - Switch - administreret - L3 Lite - smart - 24 x 10/100/1000 + 4 x 10 Gigabit SFP+ (uplink) - monterbar på stativ - for Zyxel DAC10G-1M v2, DAC10G-3M v2, SFP10, SFP-1000, SFP-BX1310-10, SFP-BX1550, SFP-SX-D

Produktspecifikationer

Artikel nr.: XGS1935-28-EU0101F
EAN: 4718937636297
Varenr.: 1002527551
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Xgs1935-28 24x1ge 4x10ge Sfp+ Lite-l3 Managed Switch
-0%1.811 kr
Før 1.811,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zyxel Xgs1935-28 24x1ge 4x10ge Sfp+ Lite-l3 Managed Switch billede

Produktinformation

Fleksible kobber- og fiberforbindelser med 24 GbE-porte og 4 x10G SFP+ L2+ og Lite L3-funktioner muliggør trafikrouting og netværkssegmentering Cloud-, web- eller CLI-administration passer til forskellige IT-kompetencer og arbejdsgange QoS, ARP-inspektion og trafikstyring sikrer sikker og stabil trafik Rackmonterbart 1U-design og mulighed for stabling skalerer i takt med virksomhedens vækst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Zyxel
Kategori: Switche
Artikel nr.: XGS1935-28-EU0101F
EAN: 4718937636297
Varenr.: 5020030719
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28 Switch 24-porte Gigabit Ethernet
1.959 kr
Til butik
Zyxel XGS1935 Series XGS1935-28 Switch 24-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Zyxel XGS1935-28 Switch - 24-porte Gigabit Ethernet Oplev uovertruffen netværksydelse med Zyxel XGS1935-28 Switch, en avanceret 24-porte Gigabit Ethernet-switch designet til at imødekomme de voksende krav i moderne netværk. Med bl.a. 10G uplink mulighed t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: skal sorteres
EAN: 4718937636297
Varenr.: 127674
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable
1.995 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel XGS1935-28 - Managed L2+/L3, 24x Gigabit, 4x SFP+, 1U, sort
1.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel XGS1935-28 - Managed L2+/L3, 24x Gigabit, 4x SFP+, 1U, sort
2.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.708 kr1.708 krKøb
2Dustin DK1.811 kr1.897,25 krKøb
3Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
4Proshop DK1.995 kr1.995 krKøb
5Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
6Vivas DK2.019 kr2.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable

PriceData har fulgt prisen på ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable i 141 dage. Laveste pris i perioden er 1.545 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 1.865 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.719 kr.

Den nuværende pris på 1.708 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ZyXEL XGS1935 Series XGS1935-28 - switch - managed - 24 ports - smart - rack-mountable de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.708 kr17 kr (1%)
25. maj 20261.691 kr8 kr (0%)
24. maj 20261.699 kr8 kr (0%)
22. maj 20261.707 kr25 kr (1%)
21. maj 20261.682 kr137 kr (9%)
19. maj 20261.545 kr8 kr (1%)
18. maj 20261.553 kr16 kr (1%)
15. maj 20261.569 kr8 kr (1%)
14. maj 20261.577 kr8 kr (1%)
13. maj 20261.585 kr122 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret