Gå til hovedindhold

Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)

ZyxelHubs og switchesEAN: 4718937601936
Pris fra 2.176 krtil 3.187,91 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.011,91 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.061 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2176 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1920-24HPv2 Switch 24-porte Gigabit PoE+
2.176 kr
Til butik
Zyxel GS1920-24HPv2 Switch 24-porte Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1920-24HPv2
EAN: 4718937601936
Varenr.: 994671058
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1920-24HPv2 24-port GbE Smart Managed PoE+ / 4 x combo Gigabit SFP+
-5%2.218 kr
Før 2.343 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)
2.361 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Gs1920-24hpv2 24g 4sfp Poe 375w Switch
2.494 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS1920-24HPV2 switch
2.499 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1920-24HPv2 Switch 24-porte Gigabit PoE+
2.689 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ZyXEL Switch GS1920-24HPv2 NebulaFlex Hybrid POE Smart switch 24 GBE porte +4 combo porte
3.187,91 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.176 kr2.176 krKøb
2Proshop DK2.218 kr2.218 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.361 kr2.361 krKøb
4Dustin DK2.494 kr2.580,25 krKøb
5Komplett DK2.499 kr2.499 krKøb
6Ultrashop2.689 kr2.689 krKøb
7EL-GROSSISTEN3.187,91 kr3.187,91 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W)

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) i 178 dage. Laveste pris i perioden er 1.994 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 2.471 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.239 kr.

Den nuværende pris på 2.176 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 87 prisændringer for Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 87 prisændringer for Zyxel GS1920-24HPv2 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 (PoE+) + 4 x combo Gigabit SFP + 4 x 10/100/1000 - monterbar på stativ - PoE+ (375 W) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.176 kr11 kr (1%)
1. jun. 20262.187 kr11 kr (1%)
31. maj 20262.198 kr11 kr (0%)
30. maj 20262.209 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.220 kr11 kr (0%)
28. maj 20262.231 kr11 kr (0%)
27. maj 20262.242 kr11 kr (0%)
26. maj 20262.253 kr22 kr (1%)
25. maj 20262.275 kr7 kr (0%)
16. maj 20262.282 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret