Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937621897
Pris fra 448 krtil 569 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 339 kr 15. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 448 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1915 Series GS1915-8 Switch 8-porte Gigabit
448 kr
Til butik
Zyxel GS1915 Series GS1915-8 Switch 8-porte Gigabit billede

Produktinformation

Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1915-8-EU0101F
EAN: 4718937621897
Varenr.: 1000464021
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar
448 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1915-8 8-Port GbE Smart Managed Switch
476 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1915-8 - 8-ports Gigabit, smart, NebulaFLEX
-11%539 kr
Før 609 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Nebula Gs1915-8 8-port Switch
548 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1915-8 - 8-ports Gigabit, smart, NebulaFLEX
-11%559 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1915 Series GS1915-8 Switch 8-porte Gigabit
569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK448 kr448 krKøb
2CS MEGASTORE DK448 kr487 krKøb
3Proshop DK476 kr515 krKøb
4Boligcenter DK539 kr539 krKøb
5Dustin DK548 kr634,25 krKøb
6Vivas DK559 kr628 krKøb
7Ultrashop569 kr569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar i 176 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 486 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 437 kr.

Den nuværende pris på 448 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS1915 Series GS1915-8 - Switch - NebulaFLEX-kompatibel - smart - 8 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026448 kr6 kr (1%)
30. maj 2026442 kr3 kr (1%)
28. maj 2026445 kr3 kr (1%)
27. maj 2026448 kr4 kr (1%)
26. maj 2026452 kr3 kr (1%)
25. maj 2026455 kr3 kr (1%)
24. maj 2026458 kr3 kr (1%)
22. maj 2026461 kr3 kr (1%)
21. maj 2026464 kr13 kr (3%)
20. maj 2026451 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret