Gå til hovedindhold

Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ

ZyXELHubs og switchesEAN: 4718937621231
Pris fra 945 krtil 1.390 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 445 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 899 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 945 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS1900-24 24-Port GbE Smart Managed Switch with GbE Uplink
-4%945 kr
Før 985 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ZyXEL GS1900-24 24-Port GbE Smart Managed Switch with GbE Uplink billede

Produktinformation

Switch, smart, 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink), desktop, monterbar på stativ

Produktspecifikationer

Mærke: ZyXEL
Kategori: Switch
Artikel nr.: GS1900-24-EU0102F
EAN: 4718937621231
Varenr.: 3075015
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ
945 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS1900-24 Switch 24-porte Gigabit
994 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1900-24 V2 24-port Smart Switch
1.065 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS1900-24 - 24x Gigabit, 2x SFP
-10%1.149 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS1900-24 - 24x Gigabit, 2x SFP
-10%1.169 kr
Før 1.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS1900-24 Switch 24-porte Gigabit
1.269 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Zyxel Gigabit switch GS1900-24 v2, 24xGb, 2s SPF moduler
1.281 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Switch GS1900-24
1.390 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK945 kr984 krKøb
2CS MEGASTORE DK945 kr984 krKøb
3CompuMail DK994 kr994 krKøb
4Dustin DK1.065 kr1.151,25 krKøb
5Boligcenter DK1.149 kr1.149 krKøb
6Vivas DK1.169 kr1.238 krKøb
7Ultrashop1.269 kr1.269 krKøb
8WATTOO.DK1.281 kr1.281 krKøb
9Komplett DK1.390 kr1.390 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ i 117 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 16. marts 2026), højeste er 1.056 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 978 kr.

Den nuværende pris på 945 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Zyxel GS1900-24 - Switch - smart - 24 x 10/100/1000 + 2 x Gigabit SFP (uplink) - desktop, monterbar på stativ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026945 kr5 kr (1%)
25. maj 2026950 kr5 kr (1%)
17. maj 2026955 kr2 kr (0%)
16. maj 2026957 kr5 kr (1%)
15. maj 2026962 kr5 kr (1%)
14. maj 2026967 kr5 kr (1%)
13. maj 2026972 kr5 kr (1%)
9. maj 2026977 kr8 kr (1%)
8. maj 2026985 kr8 kr (1%)
17. apr. 2026977 kr30 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret