Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937614127
Pris fra 509 krtil 739 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 230 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 509 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel, 24-port GbE Unmanaged Switch, GS1100-24E-EU0102F
509 kr
Til butik
Zyxel, 24-port GbE Unmanaged Switch, GS1100-24E-EU0102F billede

Produktinformation

Zyxel, 24-port GbE Unmanaged Switch, GS1100-24E-EU0102F

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS1100-24E-EU0103F
EAN: 4718937614127
Varenr.: 998011489
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar
509 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS-1100-24E 24-port GbE Unmanaged Switch
561 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel Switch GS1100-24E
618,03 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs1100-24ev3 24-port Gigabit Switch
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Gigabit - Zyxel 24?port unmanaged (GS1100-24E)
689 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Gigabit - Zyxel 24?port unmanaged (GS1100-24E)
709 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel, 24-port GbE Unmanaged Switch, GS1100-24E-EU0102F
739 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK509 kr509 krKøb
2CS MEGASTORE DK509 kr548 krKøb
3Proshop DK561 kr600 krKøb
4Komplett DK618,03 kr618,03 krKøb
5Dustin DK619 kr705,25 krKøb
6Boligcenter DK689 kr689 krKøb
7Vivas DK709 kr778 krKøb
8Ultrashop739 kr739 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar i 119 dage. Laveste pris i perioden er 509 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 573 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 539 kr.

Den nuværende pris på 509 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 72 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Zyxel GS-1100-24E - Switch - ikke administreret - 24 x 10/100/1000 - rackmonterbar / vægmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026509 kr3 kr (1%)
29. maj 2026512 kr3 kr (1%)
27. maj 2026515 kr3 kr (1%)
26. maj 2026518 kr3 kr (1%)
25. maj 2026521 kr3 kr (1%)
24. maj 2026524 kr3 kr (1%)
22. maj 2026527 kr3 kr (1%)
21. maj 2026530 kr8 kr (2%)
20. maj 2026522 kr3 kr (1%)
19. maj 2026525 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret