Gå til hovedindhold

ZyXEL Communications Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

ZyXEL CommunicationsHubs og switchesEAN: 4718937638918
Pris fra 102 krtil 149 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 102 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel GS-100 series GS-105B Switch 5-porte Gigabit Ethernet
102 kr
Til butik
Zyxel GS-100 series GS-105B Switch 5-porte Gigabit Ethernet billede

Produktinformation

Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GS-105BV5-EU0101F
EAN: 4718937638918
Varenr.: 1002932062
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ZyXEL GS-105B 5-Port Unmanaged Switch
102 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar
104 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Zyxel Gs-105b V5 5-port Gigabit-switch
124 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel Netværksswitch – 5 porte Gigabit metalhus
128,93 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Zyxel GS-105B 5-ports Gigabit Ethernet (uadministreret)
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Zyxel GS-105B Switch
129 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Zyxel GS-100 series GS-105B Switch 5-porte Gigabit Ethernet
139 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Zyxel GS-105B 5-ports Gigabit Ethernet (uadministreret)
-12%149 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK102 kr102 krKøb
2Proshop DK102 kr141 krKøb
3CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
4Dustin DK124 kr210,25 krKøb
5EL-GROSSISTEN128,93 kr128,93 krKøb
6Boligcenter DK129 kr129 krKøb
7Komplett DK129 kr129 krKøb
8Ultrashop139 kr139 krKøb
9Vivas DK149 kr218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar

PriceData har fulgt prisen på Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar i 183 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 111 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 102 kr.

Den nuværende pris på 102 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 56 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Zyxel GS-100 series GS-105B - Version 5 - switch - ikke administreret - 5 x 10/100/1000 - desktop, væg-monterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026102 kr1 kr (1%)
17. maj 2026103 kr1 kr (1%)
12. maj 2026102 kr4 kr (4%)
9. maj 202698 kr1 kr (1%)
8. maj 202697 kr1 kr (1%)
7. maj 202698 kr1 kr (1%)
6. maj 202699 kr1 kr (1%)
3. maj 2026100 kr1 kr (1%)
2. maj 2026101 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026102 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret