Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP

EL-GrossistenSoftwareEAN: 4718937638727
Pris fra 2.667 krtil 3.223,88 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 556,88 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.503 kr 22. maj

Sammenlign priser på Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2667 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP
2.667 kr
Til butik
Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP billede

Produktinformation

Zyxel Gold Security Pack - Licensabonnemet - ESD - 2 år - Inkluderer Nebula Pro - Lavet til USG Flex 50H/50HP

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ2Y09F
EAN: 4718937638727
Varenr.: 1002930909
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 2 år licens
3.223,88 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.667 kr2.667 krKøb
2EL-GROSSISTEN3.223,88 kr3.223,88 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP

PriceData har fulgt prisen på Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.503 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 2.921 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.588 kr.

Den nuværende pris på 2.667 kr er 3% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Zyxel Gold Security Pack Licensabonnemet 2 år Til USG Flex 50H/50HP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.667 kr3 kr (0%)
31. maj 20262.664 kr149 kr (6%)
25. maj 20262.515 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.519 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.518 kr15 kr (1%)
22. maj 20262.503 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.504 kr21 kr (1%)
10. maj 20262.525 kr2 kr (0%)
8. maj 20262.527 kr18 kr (1%)
7. maj 20262.509 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret