Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År

EL-GrossistenSoftwareEAN: 4718937633173
Pris fra 6.028 krtil 7.301,06 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.273,06 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.708 kr 15. maj

Sammenlign priser på Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6028 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År
6.028 kr
Til butik
Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År billede

Produktinformation

Zyxel 2Y Gold Security Pack. Type: Switch/router, Softwaretype: Licens, Antal licenser: 1 licens(er). Kapabilitet: USG FLEX 200H/200H

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ2Y06F
EAN: 4718937633173
Varenr.: 1001675535
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 2 år licens
7.301,06 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK6.028 kr6.028 krKøb
2EL-GROSSISTEN7.301,06 kr7.301,06 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År

PriceData har fulgt prisen på Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År i 180 dage. Laveste pris i perioden er 5.699 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 6.028 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.767 kr.

Den nuværende pris på 6.028 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for Zyxel 2Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 2 År de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20266.028 kr1 kr (0%)
31. maj 20266.027 kr292 kr (5%)
25. maj 20265.735 kr10 kr (0%)
24. maj 20265.745 kr3 kr (0%)
23. maj 20265.742 kr34 kr (1%)
15. maj 20265.708 kr1 kr (0%)
13. maj 20265.709 kr50 kr (1%)
10. maj 20265.759 kr3 kr (0%)
9. maj 20265.762 kr3 kr (0%)
8. maj 20265.759 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret