Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År

EL-GrossistenSoftwareEAN: 4718937633128
Pris fra 2.335 krtil 2.689,73 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 354,73 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.212 kr 15. maj

Sammenlign priser på Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2335 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År
2.335 kr
Til butik
Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År billede

Produktinformation

Zyxel 1Y Gold Security Pack. Type: Switch/router, Softwaretype: Licens, Antal licenser: 1 licens(er). Kapabilitet: USG FLEX 100H/100H

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ1Y05F
EAN: 4718937633128
Varenr.: 1001675530
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 1 år licens
2.689,73 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.335 kr2.335 krKøb
2EL-GROSSISTEN2.689,73 kr2.689,73 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År

PriceData har fulgt prisen på Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År i 179 dage. Laveste pris i perioden er 2.209 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 2.335 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.225 kr.

Den nuværende pris på 2.335 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20262.335 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.334 kr111 kr (5%)
25. maj 20262.223 kr4 kr (0%)
24. maj 20262.227 kr2 kr (0%)
23. maj 20262.225 kr13 kr (1%)
15. maj 20262.212 kr1 kr (0%)
13. maj 20262.213 kr19 kr (1%)
10. maj 20262.232 kr1 kr (0%)
9. maj 20262.233 kr1 kr (0%)
8. maj 20262.232 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret