Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År

EL-GrossistenSoftwareEAN: 4718937633142
Pris fra 4.555 krtil 5.252,2 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 697,2 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.312 kr 15. maj

Sammenlign priser på Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4555 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År
4.555 kr
Til butik
Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År billede

Produktinformation

Zyxel 1Y Gold Security Pack. Type: Switch/router, Softwaretype: Licens, Antal licenser: 1 licens(er). Kapabilitet: USG FLEX 500H

Produktspecifikationer

Artikel nr.: LIC-GOLD-ZZ1Y07F
EAN: 4718937633142
Varenr.: 1001675532
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Zyxel LIC Gold Security Pack 1 år licens
5.252,2 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.555 kr4.555 krKøb
2EL-GROSSISTEN5.252,2 kr5.252,2 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År

PriceData har fulgt prisen på Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År i 179 dage. Laveste pris i perioden er 4.307 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 4.555 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.335 kr.

Den nuværende pris på 4.555 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 67 prisændringer for Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 67 prisændringer for Zyxel 1Y Gold Security Pack Switch/router 1 licens(er) 1 År de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.555 kr2 kr (0%)
31. maj 20264.553 kr220 kr (5%)
25. maj 20264.333 kr6 kr (0%)
24. maj 20264.339 kr1 kr (0%)
23. maj 20264.338 kr26 kr (1%)
15. maj 20264.312 kr1 kr (0%)
13. maj 20264.313 kr37 kr (1%)
10. maj 20264.350 kr3 kr (0%)
9. maj 20264.353 kr3 kr (0%)
8. maj 20264.350 kr27 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret