Gå til hovedindhold

Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt

WorkerSkruetrækkereEAN: 5703560819017
Pris fra 144 krtil 175 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 144 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt
144 kr
Til butik
Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt billede

Produktinformation

Skruetrækkersæt med 7 dele fra Worker. Sætter er godkendt til arbejde op til 1000 volt. Skruetrækkerne er udstyret med ergonomiske 2-komponent håndtag og leveres i en praktisk holder. Sættet består af: 1 stk. Ligekærv 2,5 mm1 stk. Ligekærv 3,5 mm1 stk. Li...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Worker
Kategori: Skruetrækkere
Størrelse: 7 dele
EAN: 5703560819017
Varenr.: 881703087
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WORKER skruetrækkersæt VDE 1000 V, 7 dele
149,85 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WORKER skruetrækkersæt VDE 1000 V, 7 dele
151 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Worker Skruetrækkersæt 7 dele - 1000 volt
159 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Worker skruetrækkersæt med 7 dele
165 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Worker skruetrækkersæt 7 dele, 1000 volt
169 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Worker Skruetrækkersæt 7 dele - 1000 volt
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj144 kr144 krKøb
2EL-GROSSISTEN149,85 kr149,85 krKøb
3CS MEGASTORE DK151 kr190 krKøb
4LavprisEl159 kr159 krKøb
5LavprisVVS165 kr165 krKøb
6Greenline169 kr169 krKøb
7BilligVVS DK175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt

PriceData har fulgt prisen på Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt i 181 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 148 kr.

Den nuværende pris på 144 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Worker skruetrækkersæt med 7 skruetrækkere - 1000 volt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026144 kr5,85 kr (4%)
8. maj 2026149,85 kr5,85 kr (4%)
28. mar. 2026144 kr5 kr (4%)
21. mar. 2026139 kr10 kr (7%)
20. mar. 2026149 kr10 kr (7%)
14. feb. 2026139 kr9 kr (6%)
13. feb. 2026148 kr9 kr (6%)
5. feb. 2026139 kr28 kr (17%)
3. feb. 2026167 kr28 kr (20%)
21. jan. 2026139 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret