Gå til hovedindhold

iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui

iFixitSkruetrækkereEAN: 0856235006726
Pris fra 464 krtil 639 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 175 kr (27% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 347 kr 8. maj

Sammenlign priser på iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 464 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iFixit Manta Precision Skruetrækker med bitsæt 114 Dele
464 kr
Til butik
iFixit Manta Precision Skruetrækker med bitsæt 114 Dele billede

Produktinformation

iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui

Produktspecifikationer

Mærke: iFixit
Artikel nr.: EU145392
EAN: 0856235006726
Varenr.: 993870491
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Manta Driver Kit (112 Bits)
471 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui
477 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iFixit Manta Driver Kit - 112 Bit værktøj - GEEKD.dk
479 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
iFixit Manta Præcisionsskruetrækker bitsæt - 114 dele
545 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iFixit Manta Precision Skruetrækker med bitsæt 114 Dele
619 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skruetrækkersæt med bits 112 dele - iFixit
619 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ifixit Manta Driver Kit
624 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skruetrækkersæt med bits 112 dele - iFixit
639 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK464 kr464 krKøb
2Proshop DK471 kr510 krKøb
3CS MEGASTORE DK477 kr516 krKøb
4Geekd479 kr479 krKøb
5EL-GROSSISTEN545 kr545 krKøb
6Ultrashop619 kr619 krKøb
7Boligcenter DK619 kr619 krKøb
8Dustin DK624 kr710,25 krKøb
9Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui

PriceData har fulgt prisen på iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui i 175 dage. Laveste pris i perioden er 347 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 479 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 455 kr.

Den nuværende pris på 464 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for iFixit Manta Precision - Skruetrækker med bitsæt - 114 stykker - i etui de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026464 kr21 kr (5%)
1. jun. 2026443 kr21 kr (5%)
31. maj 2026464 kr21 kr (5%)
28. maj 2026443 kr96 kr (28%)
8. maj 2026347 kr121 kr (26%)
7. maj 2026468 kr22 kr (5%)
6. maj 2026446 kr22 kr (5%)
25. apr. 2026468 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026471 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026476 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret