Gå til hovedindhold

Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere

WorkerSkruetrækkereEAN: 5703560815019
Pris fra 132 krtil 416,16 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 284,16 kr (68% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere
132 kr
Til butik
Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere billede

Produktinformation

Worker ergonomiske skruetrækkersæt med 6 forskellige skruetrækkere. Ergonomisk skaft Ligekærv: 4,0mm, 6,5mm PZ: PZ1, PZ2 Torx: T15, T20

Produktspecifikationer

Mærke: Worker
Kategori: Skruetrækkere
Størrelse: 4,0mm/6,5mm/PZ1/PZ2/T15/T20
EAN: 5703560815019
Varenr.: 881703170
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
skruetrkkerst, 6 dele
148 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
WORKER skruetrækkersæt, 6 dele
148 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Worker Skruetrækkersæt 6 dele
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Worker skruetrækkersæt med 6 dele
149 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Skruetrækkersæt - Worker PZ/LIGE
416,16 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Skruetrækkersæt - Worker PZ/LIGE
416,16 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj132 kr132 krKøb
2WATTOO.DK148 kr148 krKøb
3CS MEGASTORE DK148 kr187 krKøb
4BilligVVS DK149 kr149 krKøb
5LavprisVVS149 kr149 krKøb
6EL-GROSSISTEN416,16 kr416,16 krKøb
7EL-NETSALG416,16 kr416,16 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere

PriceData har fulgt prisen på Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere i 177 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 416,16 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 152 kr.

Den nuværende pris på 132 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Worker skruetrækkersæt med 6 skruetrækkere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026132 kr13 kr (9%)
8. maj 2026145 kr13 kr (10%)
4. maj 2026132 kr16 kr (11%)
2. maj 2026148 kr16 kr (12%)
30. apr. 2026132 kr284,16 kr (68%)
29. apr. 2026416,16 kr268,16 kr (181%)
26. apr. 2026148 kr16 kr (12%)
25. apr. 2026132 kr16 kr (11%)
24. apr. 2026148 kr16 kr (12%)
23. apr. 2026132 kr16 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret