Gå til hovedindhold

Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid

WavinSanitetEAN: 5907444311202
Pris fra 20 krtil 38 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 18 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 18 kr 17. apr.

Sammenlign priser på Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Wavin Wafix PP grenrør 32-32mm. 88,5 °. Hvid
20 kr
Til butik
Wavin Wafix PP grenrør 32-32mm. 88,5 °. Hvid billede

Produktinformation

Wafix PP systemet er fremstillet af det genanvendelige PP (Polypropylen), hvilket giver både rør og fittings gode fysiske og kemiske egenskaber. Det anvendte PP materiale har et højt E-modul, hvilket giver rørene en god længde stivhed og en stor slagstyrk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Produkter UG 1
EAN: 5907444311202
Varenr.: 2460800
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Wavin Grenrr hvid HT/PP 88,5 - 32 x 32 mm
24 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Wavin pp 32/32x88,5gr ppgrenrørhvid
25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix pp grenrør 88,5° ø32 x ø32 mm hvid
26 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid
27 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
WAVIN PP 32/32X88,5GR PPGRENRØRHVID
27,43 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Wavin Wafix PP grenrør 32-32mm. 88,5°. Hvid
30 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin PP grenrør 88,5 grader Ø 32-32 mm hvid
31,51 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid
38 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid
38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk20 kr20 krKøb
2WATTOO.DK24 kr24 krKøb
3MaintainIt25 kr25 krKøb
4Proshop DK26 kr65 krKøb
5CompletVVS27 kr27 krKøb
6EL-GROSSISTEN27,43 kr27,43 krKøb
7vvsfittings.dk30 kr30 krKøb
8CS MEGASTORE DK31,51 kr70,51 krKøb
9BilligVVS DK38 kr38 krKøb
10LavprisVVS38 kr38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid

PriceData har fulgt prisen på Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid i 174 dage. Laveste pris i perioden er 11 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 21,07 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19 kr.

Den nuværende pris på 20 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Wavin Wafix grenrør, 88,5°, Ø32 mm, plast, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202620 kr1,07 kr (5%)
29. maj 202621,07 kr1,07 kr (5%)
25. maj 202620 kr1,07 kr (5%)
24. maj 202621,07 kr1,07 kr (5%)
22. maj 202620 kr1,07 kr (5%)
21. maj 202621,07 kr1,07 kr (5%)
15. maj 202620 kr1,07 kr (5%)
14. maj 202621,07 kr1,07 kr (5%)
8. maj 202620 kr1 kr (5%)
6. maj 202619 kr2,07 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret